Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Mierniki instalacji Metrel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymień stary multimetr na nowy (FLUKE) i otrzymaj 30% rabatu

tomiok 30 Paź 2013 10:40 5676 19
  • Przyjdź do TME i oddaj swój wysłużony multimetr dowolnej marki, a otrzymasz do 30% rabatu na zakup nowego multimetru z oferty Fluke*!

Akcja trwa do 22 grudnia 2013 roku.
    * Promocja dotyczy części asortymentu Fluke i Amprobe (produkty oznaczone jako promocja w katalogu na www.tme.pl)

Regulamin akcji:

* Wypełnij formularz elektroniczny z danymi oraz informacjami o starym i nowym multimetrze.
    * Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów i przyjęcia zamówienia na dowolny multimetr z oferty firmy Fluke i Amprobe w promocyjnej cenie z rabatem do 30% .
    * Przywieź lub wyślij stary multimetr dowolnej marki do siedziby Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. (93-350 Łódź, ul. Ustronna 41).
    * Promocja nie dotyczy wymiany na inny przyrząd niż multimetr Fluke i Amprobe.
    * Nie można wymienić starego multimetru na gotówkę.
    * Promocja obowiązuje do 22.12.2013.

Źródło z formularzem: http://www.tme.eu/pl/landing/promo_fluke.html...m=email&utm_campaign=Newsletter_30_10_2013_PL

Fajne! Ranking DIY
  • Mierniki instalacji Metrel
  • #2 30 Paź 2013 14:22
    Matheu
    Poziom 19  

tomiok napisał:
    Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów i przyjęcia zamówienia na dowolny multimetr z oferty firmy Fluke i Amprobe w promocyjnej cenie z rabatem do 30% .

Fajnie Tomiok, że to wrzuciłeś, ale dla mnie trochę brak konkretów - "rabat do 30%" może też oznaczać, że za stary multimetr w TME "dostaniesz" rabat 2-3%, a to chyba już żadna okazja prawda?

• #3 30 Paź 2013 15:49
    szymon122
    Poziom 37  

Nawet z tą promocją ceny multimetrów są zaporowe ;/

• Mierniki instalacji Metrel
  • #4 30 Paź 2013 16:12
    manekinen
    Poziom 29  

Też dostałem ten "spam" na maila, szczerze wątpie że dadzą komuś 30% rabat nawet na ten najtańszy multimetr (za 4 stówki netto) jeśli w zamian będzie chciał dać coś z niższej półki (jakiś UNI-T). Ale jeśli ktoś już próbował to jestem ciekaw.

• #5 30 Paź 2013 16:20
    szymon122
    Poziom 37  

Za multimetr uni-t zapłaciłem coś koło 200zł a podobny (jedna funkcja mniej) jest tutaj za 980zł. Jeśli ktoś używa ktoś produktów tej firmy to może powie co one takiego mają skoro się płaci przeszło 4 razy więcej.

• #6 30 Paź 2013 16:57
    GSM
    Poziom 25  

szymon122 napisał:
    Jeśli ktoś używa ktoś produktów tej firmy to może powie co one takiego mają skoro się płaci przeszło 4 razy więcej.

Pomijając, że marka to po prostu jakość wykonania, bezpieczeństwo użytkowania, pewność parametrów, stabilność. Tych cech tanie multimetry są pozbawione.

Pozdrawiam,
    GSM

• #7 30 Paź 2013 17:00
    Bartek_Wosik
    Poziom 27  

szymon122 napisał:
    Za multimetr uni-t zapłaciłem coś koło 200zł a podobny (jedna funkcja mniej) jest tutaj za 980zł. Jeśli ktoś używa ktoś produktów tej firmy to może powie co one takiego mają skoro się płaci przeszło 4 razy więcej.

Czym się różni UNI-T od Fluke? Trudno porównywać bo pomiędzy tymi markami jak i produktami jest przepaść. Dokładność, jakość materiałów z których są wykonane, funkcjonalność, ergonomia, trwałość...

Oczywiście jeśli ktoś kupuje multimetr do zastosowań domowych czy ogólnie mówiąc amatorskich to wybór jest oczywisty i w dużej mierze wynika z ceny. Jeśli ktoś jednak pracuje na tym sprzęcie na co dzień i mierzy więcej niż napięcie czy opór to z pewnością będzie szukał czegoś bardziej zaawansowanego co niestety kosztuje więcej.

• #8 30 Paź 2013 17:17
    tomiok
    Poziom 33  

@Matheu - Tutaj są wyszczególnione produkty objęte promocją (wraz z cenami i upustami):
    http://www.tme.eu/pl/katalog//pl/?search=promocja+fluke&id_category=112609

@manekinen - Regulamin promocji jest dość jasny.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, to wystarczy zadzwonić do TME.
    Rabat 30% wydaje się być kuszący dla tych którzy doceniają jakość i chcą kupić multimetr tej marki.

• #9 30 Paź 2013 18:06
    IS
    Poziom 16  

Na stronach TME jest wyraźnie określone ile wynosi rabat na każdy multimetr. To raczej taka promocja cenowa a oddanie przyrządu to tylko taki drobiazg.

Fluke to Fluke. Nie ma co porównywać do tanich mierników. Jak z samochodami - każdy służy do tego samego a cena jednak zróżnicowana. Jak ktoś używa często albo zarabia nim pieniążki to warto dołożyć i kupić coś lepszego. Na narzędziach nigdy nie należy oszczędzać bo to się mści.

• #10 30 Paź 2013 20:00
    manekinen
    Poziom 29  

tomiok napisał:
    @manekinen - Regulamin promocji jest dość jasny.

Nie, właśnie nie jest jasny, jest wiele niewiadomych. IS teraz napisał że przy każdym produkcie jest to określone, tzn można sobie przeliczyć, ok. Za pierwszym razem jakoś nie zauważyłem tej drugiej kwoty "po rabacie".

Ciekawi mnie co robią ze sprawnymi oddanymi urządzeniami, bo chyba nie utylizują? Jeśli już, to można oddać do jakichś szkół itp.

A co do Fluke, to wiele można o tych multimetrach dobrego usłyszeć (niektóre odcinki EEVblog), nie ukrywam że gdyby nie te zaporowe ceny to sam bym się w takowy zaopatrzył :)

• #11 30 Paź 2013 20:58
    tomiok
    Poziom 33  

IS napisał:
    ...To raczej taka promocja cenowa a oddanie przyrządu to tylko taki drobiazg. ...

Ja bym to określił jako drobiazg który ma zawrócić uwagę na promocję.

• #12 31 Paź 2013 10:43
    Tommy82
    Poziom 39  

manekinen
    Czy myślisz ze ktoś odda coś wartościowego?

• #13 31 Paź 2013 14:01
    ^ToM^
    Poziom 34  

Tommy82 napisał:
    manekinen
    Czy myślisz ze ktoś odda coś wartościowego?

Przecież starczy oddać dowolny miernik, nawet taki dopiero co zakupiony w TESCO za 9.99 zł. Pojęcie stary jest nieokreślone. Dla jednego stary to taki co ma 10 lat a dla innego taki co ma 1 dzień.
    Pozdrawiam!

• #14 31 Paź 2013 23:42
    lega-m
    Poziom 15  

Bartek_Wosik napisał:
    szymon122 napisał:

Czym się różni UNI-T od Fluke? Trudno porównywać bo pomiędzy tymi markami jak i produktami jest przepaść. Dokładność, jakość materiałów z których są wykonane, funkcjonalność, ergonomia, trwałość...

Oczywiście jeśli ktoś kupuje multimetr do zastosowań domowych czy ogólnie mówiąc amatorskich to wybór jest oczywisty i w dużej mierze wynika z ceny. Jeśli ktoś jednak pracuje na tym sprzęcie na co dzień i mierzy więcej niż napięcie czy opór to z pewnością będzie szukał czegoś bardziej zaawansowanego co niestety kosztuje więcej.

Używałem w pracy Amprobe i muszę powiedzieć, że Amprobe to dno w porównaniu z Uni-T. Może marka Uni-T się komuś nie podobać, ale miernik to nie moda tylko narzędzie pracy.

• #15 01 Lis 2013 01:05
    buzerek
    Poziom 13  

A czy Sonel jest dobrą marką?
    I czy te mierniki:P3 Sonel i CMP-1006 Sonel warte są swej ceny?

• #16 01 Lis 2013 01:31
    485055
    Użytkownik usunął konto  
  • #17 01 Lis 2013 10:17
    NdYAG
    Poziom 16  

Bartek_Wosik napisał:
    Dokładność, jakość materiałów z których są wykonane, funkcjonalność, ergonomia, trwałość...

A jakie dokładnie cechy mają mierniki fluke, że są bardziej funkcjonalne i ergonomiczne niż np. uni-t? Parzą rano kawę i prasują koszulę? Napisz coś konkretnego, bo parametry to można porównać sobie w dokumentacji.

• #19 01 Lis 2013 20:51
    Ibuprom
    Poziom 25  

Z 10 lat temu miałęm styczność z multimetrem Fluke. Hiper dokładność, wyświetlacz 5 cyfr, cena ponad 1000 zł. Nie pamiętam niestety już modelu, wtedy był mocno reklamowany w prasie branżowej. Jedno co mi utkwiło w głowie i jednocześnie wylało kubeł zimnej wody na głowę - koszmarnie wolne przełączanie zakresów pomiarowych. Praktycznie każdy pomiar trwał powyżej 5 sekund. Co mi z dokładności kiedy osiwieję szukając usterki w sprzęcie. Kupiłem wówczas za 1/4 tej ceny unit-a ut70B którego mam do tej pory, który nadal posiada wystarczającą dokładność, jest bezusterkowy nawet po podpięciu napięcia sieciowego na pomiarze rezystancji. A że nie ma truerms to niewiele mi to przeszkadza.

Nawet jakby miał cenę zbliżoną do unita to teraz bym się mooocno zastanowił czy warto byłoby się we fluke'a pakować.

• #20 01 Lis 2013 21:03
    dzg4
    Poziom 24  

Po za tym że marka itd, ciekawe czy te nowe wytrzymają tak długo jak stare, posiadam Metexa 3850D, służy bezawaryjnie do dziś.