Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

delonghi magnifica ESAM 4500 - alarm błędu

mpiotrx 30 Oct 2013 10:59 4695 1
    mpiotrx
    Level 10  
    Witam!
    Posiadam ekspres delonghi magnifica, miałem problem z zaprzaczem gdyż przy parzeniu kawy nie ustawiał się w odpowiednim miejscu. Po wymianie włączników na napędzie oraz hallotronu pojawia mi się komunikant alarm błędu. Czy jest jest możliwość wejścia w tryb serwisowy i sprawdzenia jaki to błąd, czego dotyczy??
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    kot 88
    Level 10  
    Witam , miałem podobny problem z ekspresem Saeco Incanto Classic , serwis nie chciał zdradzić czy można wejść w tryb serwisowy i skasować błąd , podpatrzyłem że robią to przez zwarcie punktów kontrolnych na płycie sterownika , ale to chyba jakaś fuszerka , bo błąd po pewnym czasie powracał i dałem sobie spokój. Może w Twoim ekspresie kasowanie da jakiś efekt , powodzenia.
    P.S Spróbuj zadzwonić do serwisu we Wrocławiu , dość konkretny i przyjazny serwisant , nie mam niestety namiaru , ale dość często na "Tablica.pl" wystawia zestawy uszczelek do ekspresów i jest tam telefon.