Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Digital Dynamic, co to za sprzęt (DVD, TV) - niedziała

bartoszkrakow 30 Paź 2013 15:08 1632 3
  • #1 30 Paź 2013 15:08
    bartoszkrakow
    Poziom 6  

Witajcie,

Zakupiłem VW Touarega z fabryczną nawigacją i radiem, ale w schowku jest dodatkowy odtwarzacz DVD + jeszcze jeden jakiś moduł.
    Pierwotny właściciel (jakis włoch) zapewne, gdy miał uruchomioną nawigację (przez fabryczne DVD z płytki) chciał oglądać filmy, tv lub słuchać muzyki i zamontował dodatkowy sprzęt.

Sprzęt się uruchamia i mam jakiś obraz startowy przez kanał AUX na fabrycznym radiu, ale nic nie mogę zrobić.
    Wygląda na to że ustawiony jest na TV i przez guziki na module DVD nic nie mogę zrobić.
    Ze wstępnego rekonesansu wynika, że potrzebuje pilota do sterowania (są dwie kostki przy skrzyni biegów do pilota) bo bez tego nie ruszy - chyba ?
    Problem o tyle większy, że jest to mało znana firma "DigitalDynamic"

Teraz pytanie. Czy ktoś się orientuje gdzie można się z tym zgłosić na terenie Krakowa, albo gdzie w Polsce można zadzwonić i uzyskać jakieś informacje (a może nawet zamówić pilota?)

Słyszeliście coś o tej firmie.

Poniżej najważniejsze. Zdjęcie sprzetu.

Z góry wielkie dzięki.
    Digital Dynamic, co to za sprzęt (DVD, TV) - niedziała

• #2 11 Lis 2013 14:45
    slawcioo88
    Poziom 21  

Ja też mam taki odtwarzacz i można z niego częściowo korzystać bez pilota. Napisz dokładniej co jest nie tak bo może odtwarzacz jest uszkodzony i pilot nic nie pomoże, bez pilota daje się włączyć płytę przełączać źródła na usb czy aux włączyć utwór ale nie można przerzucać pojedynczo na następny tylko przeskakuje chyba o 10.

• #3 12 Lis 2013 10:37
    bartoszkrakow
    Poziom 6  

Generalnie poza włączeniem i wyłączeniem oraz wyciągnięciem płyty odtwarzacz wogóle nie reaguje.
    Na ekranie jak na niego przełącze wyświetla się jakiś obraz z niego stały.

On po prostu na nic nie reaguje.

• #4 12 Lis 2013 11:04
    slawcioo88
    Poziom 21  

Jak włożysz płytę powinien pojawić się ekran z plikami tak samo usb, jeśli tak nie jest to wychodzi że jest uszkodzony.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME