Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Solid B2710 jak powiększyć zegar

30 Paź 2013 20:07 3651 1
 • Poziom 1  
  Witam serdecznie.

  Dzisiaj zostałem zaskoczony pytaniem i proszę o pomoc czy w Samsungu Solid B2710 można w jakiś sposób powiększyć czcionkę zegara na wyświetlaczu? Jeśli tak to w jaki sposób?

  Z góry dzięki za pomoc

 • Poziom 24  
  Wielu klientów, po zakupie w sieci Solida B2710, szybko go sprzedaje z uwagi na problemy z widocznością na ekranie. W tym modelu jest mała czcionka, ma możliwość regulacji ale w niewielkim stopniu.

  Osobom, które nie chcą telefonów dotykowych i szukają zwykłych z klawiaturą proponuję Nokię 206, 208, 301 lub najnowszą z tej serii 515. Można tam ustawić menu w formie listy i są 3 stopnie regulacji czcionki w wiadomościach i kontaktach. Niestety Nokia nie ma w ofercie żadnego modelu z serii solid. Wcześniej proponowałem model 7230, który ma bardzo duży ekran i wszystko na nim jest mocno powiększone.

  Blackberry mają możliwość dużej regulacji czcionki ale klawiatura qwerty przemawia tylko do młodych ludzi.

  Telefony na symbianie mają możliwość zainstalowania przydatnej aplikacji Font Magnifer, niektóre mają ją nawet w standardzie.

  Natomiast jeśli chodzi o duży zegar w telefonie to zostają telefony na androidzie i instalacja odpowiedniego widżetu.

  Teraz przy zakupie telefonu trzeba wszystko przetestować bo wiele modeli ma tzw. braki - ma gorsze rozwiązania niż starsze modele. Z jakimś klapkowym nowym Alcatelem pani przyszła ostatnio i była zdziwiona bo nie oferował wpisywania w wiadomościach emotikonów. Mała rzecz ale klienci w wieku 40+ nie lubią zmian.