Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RNEG różnice w wersjach i osprzęcie

Samuraj 30 Paź 2013 23:26 2874 2
  • #1 30 Paź 2013 23:26
    Samuraj
    Poziom 35  

Posiadam radio z nawigacją jak w temacie. Oglądając inne samochody z tym radiem zwróciłem uwagę na dwie rzeczy które chciałbym mieć u siebie:
    1) Złącze USB w podłokietniku.
    W innych samochodach było dostępne złącze USB do odsłuchiwania plików mp3. U mnie w tym miejscu jest złącze wyglądające jak mały Jack. Podejrzewam że do IPoda. Czy gniazdo wpięte jest bezpośrednio do radia czy po drodze jest jakieś urządzenie i akurat u mnie wyprowadzone jest to złącze. Nie chce demolować pół samochodu aby to stwierdzić.

2) W innym samochodzie z tym samym systemem (radio + kolorowy monitor) zwróciłem uwagę iż w chwili nie domkniętych drzwi lub klapy bagażnika podczas ruszenia wyświetlany jest komunikat "otwarte drzwi", otwarty bagażnik wraz z rysunkiem które to konkretnie. U mnie nie ma tej funkcji - słyszę tylko brzęczyk. Czy to kwestia kodowania radia czy innej wersji ? lub osprzętu w samochodzie.

0 2
  • #2 08 Lis 2013 12:56
    Samuraj
    Poziom 35  

Odpowiedz na pytanie 2:
    Komunikaty wyświetlają się bez problemu lecz trzeba większej prędkości od której są informacje o nie domknięciu drzwi/klapy bagażnika.

0
  • #3 18 Sty 2014 19:27
    rosak
    Poziom 23  

Aby móc podłączyć USB z MP3 musisz mieć dodatkowo:
    1. Orginalny interfejs USB (drogie, coś ok 1000zł)
    lub:
    2. Chiński emulator zmieniarki MP3, cena ok 200zł.

Jedyny minus rozwiązania nr 2 jest taki, że nie wyświetla nazwy utworu, jest tylko np. "CD13 Track 4/28"

0
  Szukaj w 5mln produktów