Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opinie Laser NO NAME z Allegro

DooOmino12 31 Oct 2013 10:54 1632 4
 • #1
  DooOmino12
  Level 22  
  Miał ktoś styczność z tym laserem który można znaleźć na allegro pod nazwą "LASER DJ PARTY" za śmieszną cene 60 zł? Jeżeli tak to co o nim sądzicie? ostatatnio aż sie zdzwililem jak oswietlił sale 150m2.
 • #2
  DjExit
  Level 23  
  Cóż, wart jest dokładnie tyle ile kosztuje.. W środku za pewne są 2 zwykłe silniczki DC z lusterkami albo pryzmat i zielony wskaźnik laserowy.. Te wszystkie zdjęcia przy aukcjach pokazujące te beamy i inne kształty w dymie to po prostu BZDURA. Jedyne co zobaczysz na ścianie i w dymie to albo siatkę kropeczek, albo bezkształtne i bezwładne wzory. Ja bym tego nie kupił.
 • #3
  DooOmino12
  Level 22  
  Na imprezie fajnie po suficie świeciło tzn fajny efekt co do dymu to prawda, musi go już trochę żeby było widać linie ;)
 • Helpful post
  #4
  Danek9
  Level 17  
  DjExit wrote:
  albo siatkę kropeczek, albo bezkształtne i bezwładne wzory.


  Tu się kolega myli. Dostałem kiedyś starą wersję - fakt były same kropki. Można było tylko regulować tempo ich obracania i ewentualnie częstotliwość mrugania.

  Stara wersja spadła, się potłukła, ale kupiłem nową. Jak za te pieniądze (82zł z przesyłką) efekt jest co najmniej zadowalający. Dzieciaki ganiają te wzorki przez całą imprezę i nie mogą się napatrzeć, ludzie przychodzą i pytają jak drogi jest taki gadżet. Nie chce mi się teraz wyciągać i nagrywać filmu, ale nie są to bezkształtne wzory ani same kropki. 4-ramienne gwiazdki, koła, oraz coś w typie słoneczek (nie wiem jak to nazwać punkt z poruszającymi się dookoła kreskami coś a'la przysłona w aparacie). Nie wątpliwie jednak jest to sprzęt o jakości adekwatnej do swojej ceny (wiadomo made in china więc jeżeli uszkodzisz, to raczej kupujesz nowy) Na szczęście ja póki co mam szczęście. Pierwszy chodził ponad 4 lata, a drugi dzielnie daje radę już pół roku.

  W mocno oświetlonej słonecznym światłem sali raczej się nie spisze. Wieczorem przy sztucznym oświetleniu już pokazuje na co go stać. Najlepszy efekt jednak jest w przyciemnionym klubie z dymem.
 • #5
  Drązik12
  Level 13  
  Tak jak wyżej efekt jest adekwatny do ceny:D Ale jak za 60 zł wygląda dość ciekawie zawsze jakieś urozmaicenie na sali. Można też go skierować na sufit i daje ciekawy efekt jak by poruszających się gwiazd może nie jest to aż takie realistyczne ale czego tu wymagać. Słyszałem też że dużo zależy do egzemplarza jaki Ci się trafi podobno każdy jest inny:P Jak to chińczyki. U mnie służy ponad rok i nie narzekam.