Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen berlingo - Zamiana zegarka na wyświetlacz.

j2me 31 Oct 2013 18:47 4656 1
    j2me
    Level 10  
    Witam.
    Znajomy na citroena berlingo z 2007 roku i chciałby zamienić ten zegarek na środku deski na wyświetlacz i chciałem się dowiedzieć przed jakimkolwiek zamawianiem z serwisu aukcyjnego jakiego wyświetlacza szukać aby nie popełnić jakiegoś głupiego błedu, ale przede wszystkim czy każde berlingo daje możliwość takiej zamiany tzn czy będą się na tym wyświetlaczu pojawiały chociażby podstawowe informacje jak zużycie paliwa itp bo z temperaturą to bywa różnie w zależności od tego jest termometr czy nie (według tego co ludzie piszą w internecie). Jest taka strona http://djlj24.fm.interia.pl/kable/psadisp.htm (gdyby była komuś pomocna) i który z tych wyświetlaczy będzie się "nadawał" i jakich oznaczeń szukać aby to zadziałało?

Pozdrawiam.
    e-xtech
    Level 16  
    z tego co się dowiadywałem kiedyś - musisz mieć oryginalne radio - zegarek jest w wersjach bez radia przeważnie - ja kupowałem dobrze wyposażone Berlingo ale radio wolałem mieć swoje pod wzmacniacz więc też dostałem z zegarkiem - po prostu w radiu jest moduł odpowiedzialny za wyświetlanie dodatkowych danych