Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Sony KDL32W655 czy Panasonic 32E6E

janbaptist1986 01 Lis 2013 00:57 3240 18
  • Sony KDL32W655 czy Panasonic 32E6E

Poziom 6  

Chciałbym znać opinie użytkowników tych dwóch modeli, ponieważ jeden z nich zamierzam kupić, bardzo proszę o opinie.

0 18
    sprzedawca - konsultant

Ale napisz proszę jakie masz warunki. Inaczej będziemy tylko zgadywać.

0
    Poziom 6  

Chodzi mi o takie parametry jak jakość bieli i czerni, ostrość obrazu, odwzorowanie kolorów, wiem że Panasonic ma lepsze kąty widzenia, ale w tv to nie jest podstawa dla mnie

0
    sprzedawca - konsultant

W tych wszystkich elementach które akurat wymieniłeś lepiej wypada Panasonic.
    Poczytaj opinie tych który użytkują ten model . Nawet na tym portalu są chyba wszyscy zadowoleni, co w telewizorach wcale nie jest regułą.

0
    Poziom 6  

no dobrze, a gdzie można zobaczyć te opinie o Panasonicu 32E6E, z tego co się dowiedziałem to obraz w Sony jest bardziej stabilny, ze względu na odświeżanie 200 Hz

0
    Poziom 6  

WT60 to nie E6E

0
    Poziom 19  

Osobiście postawiłbym na Soniaka

0
    sprzedawca - konsultant

Panasonic ma lepszą współpracę z iOS i z Androidem.
    Bardzo dobrze skaluje obraz nawet przy słabszym bitrate
    Na mowy interfejs i personalizację własnych ustawień ekranowych.

0
    Poziom 19  

Panasonic ma jeden feler. Nie można nagrywać na USB. Dla wielu będzie to sporym minusem.
    Dżwięk w Panasonicu też jest dość przeciętny

0
    Poziom 10  

Dzisiaj ogłądałem w sklepach tv (z nastawieniem na 32").
    Sony 32w655 miał lepszą czerń i lepsze kąty od Panasonik 32E6. Podobne kąty jak Sony miał LG LA620. Niestety nie było Philipsa 5008 w wersji 32" (był 42 cale), tu czarny w miarę OK, ale kąty pomiędzy Sony a Samsungiem (jednak lepsze od Panasonika).

To moja subiektywna opinia.

0
    Poziom 19  

Panasonic serii E6 nie jest ideałem i lepiej dopłacić do ET60

0
    Poziom 10  

Tylko znajdź proszę ET60 w wersji 32 cale???!!!
    Najmniejszy to 42". Aż 10 cali różnicy.

0
    Poziom 19  

Niestety masz rację

0
    sprzedawca - konsultant

Panasonic ET60 występuje jako najmniejszy rzeczywiście 42. Ale to najlepszy model z matrycą natywną 100Hz. Tyle że powyżej 2000 zł

0
    Poziom 19  

Jak porównywałem ET60 i Phila 6008 - niestety wolałbym zdecydowanie Philipsa.

0
    Poziom 10  

Ja na spokojnie przyglądam się 32" i na celowniku mam wg kolejnosci (od najbardziej prawdopodobny do zakupienia):

1. Sony 32 w655 (matyca 50Hz, index 200) - dobry obraz i dżwięk, brak 3D, tylko 1 USB. Cena 1800,-
    2. Samsung 32F6400 (matryca 100Hz , index 200) - dobry obraz i średni dżwięk, jest 3D. Kontrowersyjne chromowane wykończenie. Cena 1800,-
    3. LG 32LA620s (matryca 50Hz , index 200) - średnio dobry obraz i słabszy dżwięk, jest 3D. Ładny Tv i ładna podstawa. Cena 1800,-

0
    sprzedawca - konsultant

Ja też wybrałbym Philipsa z uwagi na bardzo dobrą czerń, równość podświetlenia matrycy, niski Input Lag, dźwięk z systemu ambivox - smart Stereo3D, multiroom - bezprzewodowe przesyłania obrazu z telewizora na telewizor , dualscreen - pełen obraz w grach dla każdego gracza, hbb Tv, MiraCast -można zrzucać cały obraz w czasie rzeczywistym z telefonu czy tabletu, Pasywne 3D i okulary w komplecie, Pixel Plus HD, Skype ready.

0
    Poziom 19  

LOCOLOCO popieram Cę w całej wypowiedzi

0