Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak dźwięku w PC przy odtwarzaniu niektórych filmików na YouTube

01 Lis 2013 13:17 3648 26
  • Poziom 14  
    Tak jak wyżej.
    Czasami nie mam dźwięku w słuchawkach ani głośnikach przy odtwarzaniu filmików na Youtube.
    Jest sposób, jak sprawdzić co jest nie tak?
  • Poziom 14  
    Jeszcze chciałem dodać, że niekiedy sie jeszcze zacinają. Próbuję robić to co radził kolega wyżej, narazie nic z tego ale bedę kombinowała dalej... Jak macie jeszcze jakieś podpowiedzi, to możecie pisać.

Moj system to windows xp, zapomniałem dodać.
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Dźwięk nie wyciszony na YT przypadkiem wtedy? Przeskanuj za pomocą MBAM pełne skanowanie po aktualizacji bazy wirusów i usuń wykryte zagrożenia.
    https://www.malwarebytes.org/
  • Warunkowo odblokowany
    W niektórych filmikach na YT dźwięk bywa zablokowany przez samo YT, jeśli ktoś zgłosił naruszenie praw do użytego w ścieżce dźwiękowej utworu
    thereminator napisał:
    W niektórych filmikach na YT dźwięk bywa zablokowany przez samo YT, jeśli ktoś zgłosił naruszenie praw do użytego w ścieżce dźwiękowej utworu

Ale powinna być wtedy na dole informacja, że ścieżka dźwiękowa została wyciszona.
  • Poziom 14  
    mati211p napisał:
    thereminator napisał:

Ale powinna być wtedy na dole informacja, że ścieżka dźwiękowa została wyciszona.

No dokładnie, a nie ma takiej informacji... Filmik po "przewinięciu" do tyłu często zacina się tej samej sekundzie odtwarzania, co wcześniej

Dodano po 1 [minuty]:

mati211p napisał:
    Dźwięk nie wyciszony na YT przypadkiem wtedy? Przeskanuj za pomocą MBAM pełne skanowanie po aktualizacji bazy wirusów i usuń wykryte zagrożenia.
    https://www.malwarebytes.org/

Skanowanie trwa, jak nic nie wykryje, to co innego mogę spróbować?
    Jeżeli problem pojawił się niedawno można spróbować przywracania systemu użyć do czasu gdy było ok, jeżeli MBAM nic nie wykryje.
  • Poziom 14  
    mati211p napisał:
    Jeżeli problem pojawił się niedawno można spróbować przywracania systemu użyć do czasu gdy było ok, jeżeli MBAM nic nie wykryje.

MBam nic nie znalazł, a nie wiedzieć czemu, mogę przywrócić system tylko do stanu z dnia dzisiejszego...
    A jak przestawisz na miesiąc październik to także nie ma żadnego punktu?
  • Poziom 14  
    mati211p napisał:
    A jak przestawisz na miesiąc październik to także nie ma żadnego punktu?

No właśnie nie da się przełączać między miesiącami. Mam wybór tylko 9 i 10 listopada.

Dodano po 33 [minuty]:

Jeszcze teraz dodatkowo, jak zmieniam jakość wideo, to wyskakuje: "wystapił błąd spróbuj ponownie później". I chodzi nie tylko o zmianę na wyższą rozdzielczość, ale także na niższą, np. 240 p....?
  • Poziom 14  
    więc chyba będę musiał zrobić formata, na pewno się poprawi
  • Poziom 14  
    mati211p napisał:
    Użyj także AdwCleaner opcja Scan i Clean
    http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/
    Daj oba logi z OTL w załączniku. Dodatkowo zaznacz wszyscy użytkownicy, infekcja LOP i Purity.
    http://www.bleepingcomputer.com/download/otl/
    Może coś jednak się znajdzie powodującego problem.

Zrobiłem. Daje scrypty z OTL i AdwCleaner:
  • Spec od komputerów
    Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Cytat:
    :OTL
    DRV - File not found [File_System | On_Demand | Stopped] -- C:\Programy\Game Booster\Driver\WinRing0.sys -- (WinRing0_1_2_0)
    DRV - File not found [Kernel | Boot | Stopped] -- System32\drivers\socuug.sys -- (jimgv)
    DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\TBPANEL.SYS -- (Cardex)
    O4 - HKLM..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k File not found

:Commands
    [emptytemp]

Kliknij Wykonaj skrypt.
    W OTL użyj opcji Sprzątanie.
  • Poziom 14  
    Acorus 20 napisał:
    Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Cytat:
    :OTL
    DRV - File not found [File_System | On_Demand | Stopped] -- C:\Programy\Game Booster\Driver\WinRing0.sys -- (WinRing0_1_2_0)
    DRV - File not found [Kernel | Boot | Stopped] -- System32\drivers\socuug.sys -- (jimgv)
    DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Stopped] -- C:\WINDOWS\system32\drivers\TBPANEL.SYS -- (Cardex)
    O4 - HKLM..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k File not found

:Commands
    [emptytemp]

Kliknij Wykonaj skrypt.
    W OTL użyj opcji Sprzątanie.

Ok, zrobione

Zobaczymy, czy pomoże
  • Poziom 14  
    Trochę pomogło. Filmiki odtwarzają się z dźwiękiem, ale dalej zacinają się przy zmianie jakości. tylko że trochę rzadziej...
    Jakie zużycie procesora w trakcie zacinania? Jakie programy są włączone w tle?
  • Poziom 14  
    mati211p napisał:

Przy zacięciu włączyłem menedżera zadań i było 16 % i zaczęło spadać.
    komoda93 napisał:
    mati211p napisał:

To wstaw jeszcze screen z CrystalDiskInfo.
  • Poziom 14  
    mati211p napisał:
    komoda93 napisał:
    mati211p napisał:

To wstaw jeszcze screen z CrystalDiskInfo.

Jak nie zmieniałeś kabla SATA to do wymiany, stąd możliwe spowolnienie bo jest uszkodzony kabel SATA w takim razie - błędy w C7.
  • Poziom 14  
    mati211p napisał:
    Jak nie zmieniałeś kabla SATA to do wymiany, stąd możliwe spowolnienie bo jest uszkodzony kabel SATA w takim razie - błędy w C7.

Faktycznie zapomniałem o tym. Kupię go w poniedziałek i napiszę jak działa. A to ma być kabel SATA czy ATA? Bo słyszałem że są dwa rodzaje, a nie znam sie na tym za dobrze..
    komoda93 napisał:
    mati211p napisał:

Faktycznie zapomniałem o tym. Kupię go w poniedziałek i napiszę jak działa. A to ma być kabel SATA czy ATA? Bo słyszałem że są dwa rodzaje, a nie znam sie na tym za dobrze..

SATA bo taki masz dysk, widać po screenie z CrystalDiskInfo.
  • Poziom 14  
    mati211p napisał:
    komoda93 napisał:
    mati211p napisał:

SATA bo taki masz dysk, widać po screenie z CrystalDiskInfo.

Właśnie wymieniłem taśmę SATA

I dalej to samo niestety

Dodano po 1 [godziny] 52 [minuty]:

dać screeny z crystal disc info?
  • Poziom 14  
    Sprawdziłem na przeglądarce Google Chrome i również na tych samych filmikach nie ma dźwięku. Przeskanowałem kompa programem Combo Fix. W załączniku dodaję loga. Rzuci ktoś okiem?
  • Poziom 14  
    A może to będzie coś ze sterownikami??