Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

goclever tab a73 - Nie wczytuje androida

01 Lis 2013 18:42 4794 5
  • Poziom 8  
    Witam
    Ponad rok temu kupiłem w neonecie tablet Goclever TAB A73.Dzisiaj zauważyłem,że po naładowaniu pokazuje się biały ekran pisze goclever, w dolnym rogu android po tym powinien pokazać się napis android i wczytać system ale pojawia się czarny ekran i od nowa biały tak w kółko.Do kompa go podłączam i to samo jest, nie mam jak się do niego dostać, żeby wgrać nowego andka.Gwarancja oczywiście minęła....
    Tablet służył do przeglądania internetu, grania w gry, nic nie majstrowałem przy androidzie żadnego podkręcania, wgrywania romów itd.
  • Poziom 42  
    Na początek wykonaj Hard Reset.
  • Poziom 8  
    sory,że nieogar ale mógłbyś mi wytłumaczyć jak wykonać ten hard reset? To moje 1 urządzenie z andkiem.
  • Poziom 23  
  • Poziom 8  
    Próbowałem wszystkich kombinacji jakie znalazłem.Nadal biały ekran z napisem goclever po tym czarny ekran i tak znowu >...<
  • Poziom 7  
    Odświeżam, ponieważ również mam problem. Tablet, który dostałem miał zbyt wiele prób narysowania wzoru. Gdy robię te factory reset co podał kolega wyżej, tablet CZASAMI uruchamia się z napisem w lewym dolnym rogu ekranu "Tryb awaryjny" . W pozostałych przypadkach odpala się normalnie. Próbowałem jeszcze kombinacji volume up + power i volume up + down + power i też nie działa, oczywiście przez różne czasy też trzymałem przyciski, Wszystkie kombinacje wręcz. Zna ktoś lekarstwo na ten tablet ?