Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy da radę zdjąć sim locka z Siemensa CXT70???

19 Mar 2005 18:29 1254 7
  • Poziom 11  
    Witam

Mam pytanko:
    Czy da radę zdjąć sim locka z Siemensa CXT70 tak aby nie stracić gwarancjii? W nokiach jest to możliwe zdejmuje się kodem i wszystko gra a jak jest w siemensach konkretnie CXT70? Z góry dzięki za pomoc!!!
  • Poziom 23  
    W nowych siemensach w wiekszosci rozbiera sie telefon by podpiac sie do tespoinow lub tnie plyte w telefonie. Dodatkowo z tego modelu nawet box Martecha ma problem z lokiem z teo telefonu. Wiec po zdjeciu loka prawdopodobnie stracisz gwarancje.
  • Poziom 21  
    Sciągając simlocka i tak tracisz gwarancję nieważne czy kodem czy nie. Mogę Ci go zdjąć po kodzie ale cena będzie trzy cyfrowa także napewno odpada zresztą stosuje to tylko do nowych SX1 bo z nimi jest problem nawet martechem. Z CXT70 Martech nie ma żadnych problemów jak to pisze przedmówca. Jeśli wersja softu jest niższa prawdopodobnie do v.25 to ściągniesz po kablu darmówką. Odsyłam w tym temacie do:
    http://www.siemensiak.pl/go.php?id=articles&aid=42 nie patrz na to że nie twojego modelu w programie ustawiaj jako CX65 i do przodu ale jeśli jest wersja v.36,41,43 wątpię czy pójdzie.
  • Poziom 18  
    Ja tam freia z sx'a locka robie ;) bez martecha

trzeba dojsc do wprawy
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    ppiotrek5 oczywiście że można zdjąć bez tracenia gwarancji... oddajesz telefon do autoryzowanego serwisu, płacisz "grubą" kasę i cieszysz się telefonem na gwarancji bez simlocka... inaczej nie da rady
  • Poziom 21  
    zrób SX z nowym bootcorem freią to masz u mnie skrzynkę piwa, dodam że wyciąganie T9 z pod proc. nic nie daje.
  • Spec od GSM
    jakie nowe sx'y masz na mysli jesli CPU jest infeon7850.... to nie widze problemu bo po odpięciu test procesor zmienia transmisje a mianowicie wysłany do telefonu boot omija bootcore .....
  • Poziom 21  
    No właśnie gdyby był to infineon a to cholerstwo ostatnio przywożą osatnio gdzieś z Norwegii i za cholerę nie idzie tego ugryźć na gsmhosting lata testpoint do tego ale w tym wypadku naprawde trzeba mieć mikroskop i pewną rękę bo inaczej szkoda tel.