Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator LC Security LC4000 - ustawienie detekcji

02 Lis 2013 00:26 1848 4
  • Poziom 25  
    Witam
    posiadam taki rejestrator jak LC security LC 4000 , od samego początku mam problemy z ustawieniem nagrywania
    ustawiam detekcję tylko i wyłącznie a rejestrator nagrywa całą dobę.
    Czy jest ktoś kto posiada taki rejestrator i jest mi w stanie coś podpowiedzieć ?
    dodam tylko że do dvr`a podłączone są 2 kamery , jedna jest przy bramie na maszcie 3,5 m wysokości i 2,5 m od bramy
    druga na garażu 11 m od domu
    obie kamerki to VF-515 IR/B (520 TVL, Sony Super HAD CCD, 4-9mm, IR 30m)
    w chwili obecnej ustawione obie kamery są na ręczny i zaznaczone ruch
    mimo to nagrywa cały czas ..

pozdrawiam Mariusz
  • Poziom 2  
    Hej.
    Instaluje często sprzęt od CTR'a, więc chyba dam radę Tobie pomóc.
    Na początku wyłącz kanały, z których nie korzystasz - zostaw tylko te, do których masz podłączone kamery. Zmniejszy to zamieszanie :)
    Później w harmonogramie detekcji ruchu ustaw wykrywanie we wszystkie dni tygodnia od godziny 00 do 24.
    Samo ustawienie detekcji nie uruchamia tego - trzeba jeszcze wybrać godziny i dni tygodnia, w których ma się to odbywać.

Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Ustawiłem wg wskazówek i dalej mam to samo.
  • Poziom 2  
    marniu napisał:
    Ustawiłem wg wskazówek i dalej mam to samo.

Ok. To spróbuj wejść w Ustawienia Alarmu, później Detekcja (może się to minimalnie różnić, ale nie mam teraz dostępu do tego urządzenia) i tam dla każdego kanału osobno zaznacz "Udostępnij". Potem ustaw, z którego kanału nagrywanie oraz ustaw czułość (najlepiej na wysoką).
    Musisz to koniecznie dla każdego kanału osobno ustawić, bo inaczej nagrywanie będzie ze wszystkich kanałów jednocześnie, a nie tylko z tego, który został wzbudzony.

Jak to nie pomoże to będę dalej myślał :)

Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Poradziłem sobie z detekcją ,
    miałem ustawiony pełny obszar działania detekcji , praktycznie cały czas nagrywało się
    po zaznaczeniu obszaru który mnie interesuje wszystko działa jak należy.