Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson c901 odzyskanie kontaktów z telefonu ,z uszkodzonym wyświetlaczem

02 Lis 2013 14:48 4890 7
 • Poziom 9  
  Witam telefon upadał i powstała rysa przez cały ekran, po tym zdarzeniu telefon działał ok 1,5 roku ,ostatnio nic nie pokazuje się na ekranie a na nim są moje ważne kontakty.Czy można je jakoś odzyskać ?
 • Poziom 29  
  Kabelek + komputerek z pc companion i zgrywasz.
 • Poziom 9  
  wszystko fajnie tylko że program prosi o uruchomienie telefonu w trybie telefon a ja tego nie zrobię bo nie wyświetla mnie się nic na ekranie telefonu
 • Poziom 29  
  To sięgnij w głąb pamięci i przypomnij sobie jak się włącza telefon i zrób to na ślepo...
 • Poziom 29  
  Albo kup wyswietlacz, zaloz i bedzie git.
 • Poziom 34  
  MyPhoneExplorer to program na PC który umożliwia przekazywanie zawartości ekranu telefonu na ekran komputera. Polecam zaznajomić się z nim.
 • Poziom 9  
  przy próbie połączenia się z telefonem za pomocą MyPhoneExplorer pojawia się error "Połączenie z telefonem nie mogło być nawiązane : Nie można zidentyfikować telefonu" i mam jeszcze jedno pytanie czy trzeba mieć w środku kartę Sim czy nie ?
 • Poziom 34  
  Jeśli chcesz odzyskać kontakty w łatwiejszy sposób to tak, wypadałoby mieć kartę w środku.
  Uruchomić telefon po omacku, wpisać PIN o ile konieczny i wtedy próbować się połączyć programem. Mam nadzieję, że nie trzeba informować, że połączony powinien być kablem z komputerem i sterowniki zainstalowane...
  Istnieje też sposób aby wyeksportować kontakty do pliku kopii zapasowej na karcie pamięci. W tym celu należy wejść do kontaktów w telefonie i w opcjach znaleźć eksport na kartę pamięci (nie mylić z kartą SIM). Do tego również przydałby się sprawny wyświetlacz albo połączenie z MyPhoneExplorer lub po omacku mając obok najlepiej drugi sprawny taki sam model telefonu i postępując klawisz w klawisz tak jak na sprawnym gdzie widzimy co robimy.