Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki Swift 1.3 GLX sedan MK4 - Bezpiecznik 30A

02 Lis 2013 22:53 8172 3
  • Poziom 14  
    Witam,
    Mój problem polega na tym, że przepala mi się bezpiecznik 30A znajdujący się w komorze silnika.
    Suzuki Swift 1.3 GLX sedan MK4 - Bezpiecznik 30A
    Co ciekawe, pomimo że bezpiecznik jest przepalony, w samochodzie wszystko działa.
    Niestety nie udało mi się znaleźć schematu do wersji MK4 z 98 roku, dlatego też nie mogę zlokalizować co jest zabezpieczane przez ten bezpiecznik. Żaden z dostępnych w google schematów nie pasuje do mojego modelu. Szukanie "na żywca" zostawiam w ostateczności - nie chce rozwalać połowy instalacji.
    Czy ktoś z szanownych kolegów miał taki sam problem?

Proszę zaglądnąć tutaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html i poprawić, to, co nie jest zgodne z naszym Regulaminem !
    Z.
  • Poziom 38  
    Podaj wszystkie dane auta.
  • Poziom 32  
    Jesteś pewien że wentylator na chłodnicy też działa?
  • Poziom 14  
    Działa wszystko tj. podświetlenie wnętrza, zegarów, deski, centralny zamek, radio, zegar, zapalniczka, światła dzienne drogowe, przeciwmgłowe, cofania, podświetlenie tablicy, dmuchawa, kierunkowskazy, wycieraczki i inne rzeczy o których nie pamiętam.
    Co do wentylatora na chłodnicy - sprawdzę to na 100% - co prawda jeszcze mi się nie załączył, ale z drugiej strony nie miał kiedy :P.
    W MK3 bezpiecznik ten odpowiadał za klimatyzację/dmuchawę. Natomiast w MK4 odpowiada za coś innego - tylko za co? Martwi mnie trochę że wymiana na nowy nie przynosi skutków, bo dalej się przepala. Coś jest nie tak, tylko nie mam pojęcia co. Ciężko znaleźć przyczynę bez schematu.
    Cytat:
    Podaj wszystkie dane auta.

Suzuki Swift 1.3 GLX sedan MK4. Silnik z pojedynczym wałkiem rozrządu (8V), 68km. Rocznik 1998.

EDIT:

Wentylator chłodnicy działa.