Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat zasilacza Radmor 3371/1

03 Lis 2013 13:33 3093 4
  • Poziom 8  
    Poszukuję schematu zasilacza Radmor 3371 (bazowy). Widziałem kilka schematów na elektrodzie, lecz niestety, żaden nie odpowiada wersji jaką posiadam.
    Zasilacz, pochodzi od radiostacji "kolejowej" 3011/3 Na obrazku, przedmiotowy zasilacz. Schemat zasilacza Radmor 3371/1 Schemat zasilacza Radmor 3371/1
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Witam.
    er112 napisał:
    Widziałem kilka schematów na elektrodzie, lecz niestety, żaden nie odpowiada wersji jaką posiadam.

Pokaż Nam co jest inaczej w Twoim egzemplarzu a schematem podanym wyżej przez kolegę sp3ots . :?:

Pozdrawiam.
  • Poziom 8  
    Przede wszystkim, na schemacie jest 2-gi przekaźnik, ale u mnie tego brak, chyba że jest to przekaźnik elektroniczny?? Niestety, tego nie umiem stwierdzić. Inne różnice, to tranzystor KD502 pod tą czarną przykrywką, którego nie umiałem znaleźć no i tranzystor BD354 ( na schemacie BD254), ale wyczytałem że to ten sam tranzystor?? Po włączeniu zasilacza, na zaciskach W-G jest napięcie 43,4V, na zaciskach A-B, brak jakiegokolwiek napięcia a na zaciskach +/- jest 43,8V Ja, potrzebuję napięcie +12 i +24V Czy coś jest nie tak z zasilaczem, czy moja wiedzą??
  • Poziom 8  
    Zamykam temat! Pomógł kolega "Saabotaz", rozwiał wątpliwości, pokazał co i jak! Dziękuję!!