Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vestfrost K404 - Nie chłodzi - jaki termostat?

whn 03 Lis 2013 15:03 1374 1
  • #1 03 Lis 2013 15:03
    whn
    Poziom 2  

Witam.

Posiadam lodówko-zamrażarkę Vestfrost K404. Zauważyłem, że prawdopodobnie nie chłodzi. Po zmierzeniu temperatury w środku okazało się, że jest tam około 15 stopni...

Zgodnie z informacjami z forum, spróbowałem podłączenia poza termostatem. Chłodziarka zaczęła pracować i temperatura w środku spadła do około 2 stopni.

Wydaje mi się zatem, że winny jest termostat. Niestety nie wiem jaki był oryginalny. Jakiś czas temu był już on wymieniany. Robił to fachowiec, który po prostu wyciągnął stary i założył nowy. Na termostacie, który aktualnie znajduje się w chłodziarce, można znaleźć napis A131000 (być może jest to termostat Whirpool A131000, tak podejrzewam). Nie jestem jednak przekonany czy jest to najlepszy wybór dla tego modelu chłodziarki, właśnie ze względu na to, że nie pracował zbyt długo.

Czy mógłby ktoś mi doradzić, jaki termostat (najlepiej) kupić i wymienić w tym modelu lodówki?

Dziękuję i pozdrawiam

0 1
  • Pomocny post
    #2 03 Lis 2013 16:50
    movzx
    Poziom 39  

Jeśli chodziło dobrze to załóż jaki był - jest to popularny, tani i jednak stosunkowo niezawodny termostat. A wadliwa sztuka zawsze się może trafić.

0