Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Inspiron N7110 - Zawieszanie się laptopa i nagłe wygaszanie ekranu

fiXeeer 03 Lis 2013 16:02 1401 0
    fiXeeer
    Poziom 2  
    Witam, otóż mam pewien problem z laptopem. Chciałem włączyć i troche sobie pograć. Włączyłsie normalnie sie zalogowałem wszystko git pozatym ze klawiatura jakby była wyłączona razem z touchpadem na myszce kursor działał no to sobie myśłe jak uruchomie ponownie to będzie działało ale jakoś nie wogle niechciał sięwyłączyc czekałem ze 20 min. Nacisnełem przyciks power dobra uruchamiam jeszcze raz no to tez sie zalogowałem klawitura nie działała i po chwili sie całkiem zwiesił nic sie nie dało zrobić wyskoczyło jakies tło niebieskie i pisało ze cos skanuje. Było 100% i ekran nagle sie wygasił myszka ani nic nie działało i tak ciągle. Nadszedł czas se bateria sie wyczerpała no to podłączyłem zasilacz i co kolejne nie wiem co. Wcisnełem power i wentylator zaczącholernie głośno pracować ale lapek sie nie włączał odłączyłem to odpalił sie. Postanowiłem wyjąć baterię i na zasilaczu było owiele lepiej sie nie ścinało ni ekran nie wygaszał przez dłuzszy czas. Podejrzewam o to mojego antywirusa który kilka dni temu uznał za wirusa program odpowiadający za włączanie i wyłączanie ładowanie akumulatora (antywirus - COMODO).

Proszę o szybką pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.