Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPTICUM X10 brak TVP1, TVP2 PULS itp.

03 Lis 2013 18:38 1323 2
  • Poziom 6  
    Witam. Być może temat był już podjęty ale nie mogłem znaleść mojego przypadku. Posiadam dekoder telewizji na karte od ok 2 lat. Model Opticum X10. do chwili obecnej wszystko dzialalo jak trzeba. Mieszkam za granica i zmienilem miejsce zamieszkania. zakupilem nowy konwerter i talerz a ze mieszkam na 3 pietrze nie mialem problemu z zamontowaniem talerza. siła 90%, jakosc 70%. niestety od momentu wlaczenia nie dzialaja mi programy TVP1, TVP2, TV POLONIA, PULS. nie orjentuje sie w tych czestotliwościach transponderach itd. Czy ktos moze mi krok po kroku wytlumaczyc gdzie zrobilem blad? inne programy smigaja bez problemu. Dzis zaktualizowalem soft na Software 6.19 lista kanalow PL.ssu.
  • Poziom 6  
    nie wiem zbytnio o co w tym wszystkim chodzi ale dzis bylem u siostry ktora tez ma tnk podlaczylem u niej swoj dekoder i dalej taka sama sytuacja - brakj tvp1 tvp2 puls, tv polonia. ale jak swoja karte wlozylem do jej dekodera wszystko dziala pieknie. sprawdzilem rowniez parametry i w obu dekoderach sa jednakowe: TVP1: 10892/H/27500 PID: 166/104/166 ; TVP2: 10892/H/27500 PID: 167/108/107. Nawet nie ma jak zadzwonic do nich bo zza granicy nie mozna :/ ajjj.... wszelkie propozycje mile widziane :)