Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka CANDY csbl75 długie pranie i dziwne zachowanie

GGreg2 03 Lis 2013 19:48 990 0
  • #1 03 Lis 2013 19:48
    GGreg2
    Poziom 2  

Witam
    Jestem posiadaczem pralki jak powyżej, problemy są z nią od dwóch lat. Zaczęło się od tego, że w połowie pracy się zawieszała na praniu i nie chciała przejść dalej. Po kilkukrotnym restarcie zasilania czasami kończyła cykl prania, jednakże raz jak się zawiesiła to nie pomogło nic, był spec i nie był w stanie określić co ją boli. W każdym razie już nie pamiętam co było impulsem i wymieniłem programator. Początkowo przez dwa tygodnie nic się nie zmieniło i już chciałem powrócić do starego a ten programator sprzedać (kosztował on bagatela ok. 250 zł). Po dwóch tygodniach coś zaczęła prać ale nie dopierała, myślałem, że pierze na zimno ale podczas prania szybka jest gorąca. Teraz sytuacja się powtarza a nawet jest gorzej, gdyż pranie wstawione rano potrafi mielić do wieczora o ile w ogóle uda się ją odpalić bo czasami zadziała dopiero po pół godziny po nastawieniu prania. Jeżeli już rozpocznie pranie to w kolo zaczyna prać, wypompowywać wodę, wirować i znów pobiera wodę, pierze...... itd. Dzisiaj właśnie wyłączyłem ją jak skończyła wirowanie po całodniowym praniu, to chyba przesada, nie wspomnę o oszczędności.
    Proszę o poradę co z nią zrobić i czy warto w nią ładować kasę, może jest to coś prostego.
    Pozdrawiam wszystkich

0 0