Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat 1,9 TDI - Jak z odpalaniem w zim±?

03 Lis 2013 21:50 1122 5
 • Poziom 14  
  Witam jestem zainteresowany kupnem Passata 1.9TDI 1998. Rozumiem, że jest on jeszcze na pompie wtryskowej. Zastanawiam się jak będzie z odpalaniem w zimę, ponieważ codziennie dojeżdżam do pracy, więc nie chcę się zdziwić z rana :) Wiadomo, że na plaka można, ale nie o to chodzi ;) Tak więc proszę o podpowiedz.

  Pozdrawiam
 • Poziom 18  
  Wiesz kolego jak ¶wiece dobre pompka trzyma filtry po wymianie, paliwo dobrej jako¶ci, no i akumulator ok, to raczej każdy odpali.
 • Poziom 14  
  Tak się zastanawiam, my¶lę nad 1.8 w gazie lub 1.9TDI. Paliwo w pracy mam tańsze 1zl na L :) 600-800km miesięcznie będę robić. Na YT widziałem jak TDI pal± w zimę, więc akku też dostaje. Dlatego najlepiej jakby użytkownicy takiego auta się wypowiedzieli.
 • Poziom 18  
  No ok rozumie ja akurat nie jestem wła¶cicielem tego modelu ale wiem że jak podzespoły s± ok ta każdy zapali, ale je¶li chcesz info co do konkretnego modelu to ja się nie wypowiadam, pozdrawiam
 • Poziom 14  
  A co do silnika to 1.8 LPG czy 1.9TDI?
 • Poziom 32  
  Zależy czy preferuje kolega benzyniaki czy diesle, czym jak wygl±daj± koszta eksploatacji diesla a benzyny z gazem chyba kolega wie? Ten silnik 1.9 TDI (mówię o tych z pomp± rotacyjna) jeżeli ma sprawny osprzęt oraz jest w dobrej kondycji mechanicznej odpali spokojnie do -20 stopni.