Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Apple iPhone 4s - Nie działa WiFi w iPhone 4s

05 Lis 2013 18:21 20112 9
  • Poziom 18  
    Witam. Mam problem otóż kupiłem używanego 4S z uszkodzonym wifi. Przycisk jest szary. Prawdopodobnie mógł zostać uszkodzony moduł , ale nie wiem gdzie to mogę naprawić. Proszę o pomoc!

• Poziom 24  
    Jaki przycisk jest szary?

Może ktoś rozbierał i zapomniał o antenie WiFi.
  • Poziom 18  
    Przycisk od wifi jest szary , a tam gdzie pisze adres wifi to jest N/D
    Tak to wygląda : Apple iPhone 4s - Nie działa WiFi w iPhone 4s a tak wygląda wifi w to urządzenie : Apple iPhone 4s - Nie działa WiFi w iPhone 4s
  • Poziom 14  
    Najprawdopodobniej układ do wymiany.
  • Poziom 10  
    Można bardzo mocno wygrzać układ wifi czasami to pomaga, jeżeli nie pomoże to niestety płyta do wymiany
  • Poziom 14  
    Czemu płyta? Można przecież tylko układ wstawić. Link

Zacząłbym od wygrzania tego układu przy czym trzeba z tym bardzo uważać bo może polecieć reszta płyty jeśli się przegrzeje.
  • Poziom 28  
    Wygrzewajcie wygrzewajcie ;) Uslyszycie tylko pekanie kleju i strzaly kulek spod niego ;)

Uklad sam w sobie mozna wymienic, nie ma problemu. A przegrzac plyty nie przegrzejesz, jesli wiesz co robisz i umiesz te plyte odpowiednio zabezpieczyc.

Nie zawsze lekarstwem na wszystko jest soft albo grzanie wszystkiego po kolei na pale aby grzac. Myslec.

Poza tym padlo pytanie GDZIE to moze naprawic. A nie jak ;) odwiedz http://gsmpl.com/serwisy.htm - znajdz najblizszy serwis i sie dogadaj ;)
  • Poziom 18  
    NIe jestem aż tak głupi aby wygrzewać układy..
  • Poziom 23  
    mefistofilos, polecisz kogos kto przelutuje układ w iPhone 4S? BaseBand najprawdopodobniej jest uwalony lub jakiś układ przed nim... bo wywal sie przy odtwarzaniu przez iTunes'a oprogramowania modemu, błąd (1). Układy są klejone, trzeba mieć specjalny roztwór do usuwania tego kleju ? - tak z ciekawości pytam ;) bo większość twierdzi, że nie da się w ogóle naprawić basebandu w iPhonea'ch...

Dodano po 47 [minuty]:

Co myslisz o tym ?
    Apple iPhone 4s - Nie działa WiFi w iPhone 4s
  • Poziom 18  
    Na szczęście iPhone sprzedałem więc problem rozwiązany, temat do zamknięcia.