Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet w Orange z limitem

06 Lis 2013 18:54 1095 6
  • Poziom 11  
    Witam!!! Mam pytanko, jak jest net z limitem ściągania do 16 GB, to jak będę oglądał film przez YouTube czy grał w różne gry w sieci to pobiera mi wtedy dane czy tylko jak ściągam film to wtedy pobiera ? Jak to jest z tym ściąganiem ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    Limit jest na transfer danych, czyli wszystko co wysyłasz i odbierasz. Do grania odpuść sobie taki internet - duży niestabilny ping.
  • Poziom 11  
    A jak oglądam filmy na YouTube to mi się coś pobiera lub wysyła czy muszę włączyć jakiegoś np. BitTorrenta i wtedy zaczyna pobierać lub wysyłać i to się liczy
  • Poziom 35  
    Internet polega na wysyłaniu i pobieraniu danych. Otwarcie jakiejkolwiek strony powoduje ruch zarówno od jak i do komputera. Jak duży? Zależy od zawartości konkretnego adresu.
  • Poziom 38  
    DarweK24 napisał:
    filmy na YouTube to mi się coś pobiera

Nie coś , a raczej dużo pobiera. Internet z limitem GB raczej do oglądania filmów z sieci , oraz do grania w sieci się nie nadaje. Jeden film HD to okolo 3 GB . Zatem policz sobie ile ich obejrzysz w miesiącu .
  • Specjalista Sieci, Internet
    Jeśli nie lubi spać to może oglądać w godz. 0-8 w ramach szczęśliwych godzin poza limitem GB. Kto mu zabroni, takie noce dla filmożercy......
  • Poziom 13  
    To, co widzisz w necie musisz być pobrane – następuje pobieranie i wysyłanie danych. Najwięcej pakietu pobierają filmy zwłaszcza w wysokiej jakości. Jeśli masz Szczęśliwe Godziny to najlepiej duże pliki pobierać w nocy, aby nie wykorzystywać pakietu, który masz w abonamencie.