Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

EWM2000 transformator na p造cie T1 jakie warto軼i

davik 06 Lis 2013 22:57 1539 6
  • #1 06 Lis 2013 22:57
    davik
    Poziom 10  

Witam;
    Mam pytanie w sprawie transformatorka T1 na p造cie (EWM2000) sterownik od pralki privileg , jakie on ma warto軼i i oznaczenia i czy w og鏊e da si taki kupi .pozdrawiam

EWM2000 transformator na p造cie T1 jakie warto軼i

0 6
  • #2 06 Lis 2013 23:55
    movzx
    Poziom 39  

A co mu si przytrafi這, bo mam wra瞠nie 瞠 Kolega (nie pierwszy i nie ostatni) rozwi您uje w tym przypadku niew豉軼iwy problem.

0
  • #3 07 Lis 2013 03:23
    peter falk
    Specjalista AGD

davik napisa:
    czy w og鏊e da si taki kupi

Da si ;) . U mnie.
    A tak naprawd: dlaczego chcesz kupi 闚 transformator :?:

0
  • #4 07 Lis 2013 17:28
    davik
    Poziom 10  

Przepraszam za op騧nienia w odpisywaniu ale dopiero teraz mog ,
    ot騜 ten transformatorek i wok馧 niego by造 do嗆 mocno okopcone wszystkie elementy p造tki, kt鏎e ju umy貫m i na t1 dostrzeg貫m drobne kuleczki po nadpaleniach wywo豉nych chyba zwarciami elektrycznymi.
    I tu moja pro軸a do (peter falk) , ja ma takie trafo jestem ch皻ny.

A je郵i chodzi o objawy ca貫j pralki , to pra豉 normalnie tylko w ostatniej minucie wirowania nast瘼owa trzask elektryczny i wybija這 korki w domu.(a i ostatnio chyba nie by這 regulacji obrot闚 wirowania , mimo ustawie na np. 500 czy 700 to ona wirowa豉 i tak z najwy窺z pr璠ko軼i 1200

0
  • #5 07 Lis 2013 21:45
    movzx
    Poziom 39  

davik napisa:
    ot騜 ten transformatorek i wok馧 niego by造 do嗆 mocno okopcone wszystkie elementy p造tki
    Za jasnowidza mog robi.
    Prosz kupowa, wymienia 鄉ia這 - kolega Peter Falk pewnie pieni康zem nie pogardzi, a ile b璠zie mia przy tym rozrywki.

A tak ju bardziej serio - raczej kula w p這t.

0
  • Pomocny post
    #6 08 Lis 2013 00:10
    machefi
    VIP Zas逝穎ny dla elektroda

davik napisa:
    (a i ostatnio chyba nie by這 regulacji obrot闚 wirowania , mimo ustawie na np. 500 czy 700 to ona wirowa豉 i tak z najwy窺z pr璠ko軼i 1200
    Chyba co z silnikiem , mo瞠 wyciek wody z nieszcelnych w篹y podczas wirowania powodowa przepi璚ia na uzwojeniach lub kostce zaciskowej silnika , w ka盥ym razie ostatni trzask uszkodzi triak silnika na module steruj帷ym . Trafko o kt鏎e pytasz jest najpewniej sprawne , inaczej modu by豚y bez zasilania i nic by si nie dzia這 i nic nie 鈍ieci這 .

0
  • #7 08 Lis 2013 08:03
    davik
    Poziom 10  

Tak widocznie machefi masz racj 瞠 musz wymieni jeszcze triaka , ale mimo wszystko i tak musz wymieni r
    ten nieszcz瘰ny T1 bo po wylutuwaniu spad mi na p造tki i po豉ma豉 si ramka ferrytowa od niego no i tak jak wspomnia貫m wcze郾iej dopatrzy貫m si ma造ch kuleczek mi璠zy zwojami, spowodowanymi najprawdopodobniej jakimi przepi璚iami.

I tu ponawiam pro軸 o ten transformatorek do kolegi peter falk , m鎩 kontakt to renekgr(malpa)wp.pl

0