Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Brak g這su w komputerze, sterowniki do Creative SB Live! (WDM)

06 Lis 2013 23:01 1878 14
  • Poziom 6  
    Na wst瘼ie zaznaczam, 瞠 nie jestem za dobrze obeznana w tematach zwi您anych z usterkami kart graficznych, d德i瘯owych itd, prosi豉bym o proste wyja郾ienie problemu, bo naprawd jestem zielona :)
    Przejd do sedna problemu.

Nie dzia豉 mi d德i瘯 w komputerze. Na drugim koncie (oba to administrator) d德i瘯 dzia豉 bardzo dobrze, drugie dzi w陰czy豉m (nie by這 uruchamiane od oko這 roku) i d德i瘯u brak. Pr鏏owa豉m pod陰cza s逝chawki - tak瞠 bez skutku. Wszystkie "fajeczki" w ustawieniach g這郾o軼i s u g鏎y. G這郾iki s uruchomione (sprawdza豉m w menad瞠rze urz康ze) i karta d德i瘯owa te.
    No w豉郾ie, co z t kart...
    Mam Creative SB Live (WDM) i system XP Home Edition wersja 2002, dodatek service pack 3. Ni w dzi鏏 nie mog znale潭 sterownik闚, kt鏎e mog豉bym zainstalowa :( Wszystkie jakie 軼i庵n窸am maj b喚dy instalacji albo w og鏊e si nie w陰czaj.
    Szuka豉m dzi ju na wielu stronach, tak瞠 na elektrodzie, i nie znalaz豉m nic, co mog這by mi w jakikolwiek spos鏏 pom鏂 :(( Dlatego pomoc mile widziana.
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    Poszuka豚ym w ustawieniach d德i瘯u skoro na drugim koncie jest d德i瘯. Chyba 瞠 si pogubi貫m. Na jednym koncie jest d德i瘯 a na drugim nie?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Zacznij od podania pe軟ej konfiguracji sprz皻u.
    Zamie嗆 screena z menad瞠ra urz康ze.
    LadyDekaro napisa:
    Tak, na jednym koncie d德i瘯 dzia豉, a na drugim nie

Czyli trzeba przejrze ustawienia d德i瘯u krok po kroku w panelu sterowania.
  • Poziom 6  
    RADU23 napisa:
    przejrze ustawienia d德i瘯u krok po kroku w panelu sterowania.

W jakim sensie?
    Zajrza豉m do zak豉dki "d德i瘯i i urz康zenia audio" i nie widz tam nic niew豉軼iwego. Suwak g這郾o軼i przesuni皻y prawie na maksa, w zak豉dce "audio" i "g這s" urz康zenie odpowiedzialne za odtwarzanie g這su i d德i瘯u oznaczone jest jako "Urz康zenie SB Live! Wave".
    Jak nie ustawienia ( popatrz jak masz na tamtym koncie i sprawd jak jest na tym co nie dzia豉 w stosunku do tamtych ustawie), to b璠zie niestety b陰d w ga喚zi rejestru HKCU tego u篡tkownika.
  • Poziom 6  
    mati211p napisa:
    b陰d w ga喚zi rejestru HKCU tego u篡tkownika.

Co to jest?
    I czy da si to jako naprawi? :c

R騜nic mi璠zy ustawieniami obydwu kont nie widz.
    By mo瞠 jaki brak wpisu w rejestrze odpowiedniego. Mo積a by pokusi si o r璚zne przywr鏂enie kopii rejestru HKCU tego u篡tkownika o ile takowa kopia istnieje lub stworzy drugie konto nowe i tam powinien dzia豉.
  • Poziom 6  
    W jaki spos鏏 przywr鏂i kopi rejestru HKCU?

Zale篡 mi na naprawieniu d德i瘯u na tym koncie.
    Wykonaj mo瞠 najpierw skanowanie pe軟e MBAM po aktualizacji bazy wirus闚 z tego konta co nie ma d德i瘯u.
    Zale篡 kiedy ten d德i瘯 si popsu na tym koncie. To nie takie proste wyci庵n望 kopi tej ga喚zi rejestru, trzeba si cho troch orientowa w PC, wi璚 na razie spr鏏ujmy innymi metodami.
  • Poziom 6  
    Zeskanowa豉m, by這 mo瞠 z 200 plik闚 i wszystkie usun窸am, ale po restarcie komputera problem nadal jest ;(
    W豉郾ie nie wiem kiedy d德i瘯 si popsu, wspomnia豉m ju 瞠 konto nie by這 w陰czane od oko這 roku, a wcze郾iej u篡wa豉 go inna osoba, kt鏎a chyba te ju nie pami皻a, czy dzia豉, czy nie.

Nie da si jako zresetowa ustawie konta, 瞠by d德i瘯 zacz掖 po prostu dzia豉 jak na pocz徠ku?
    Bo generalnie chodzi mi o to, 瞠by po這瞠nie profil闚 w ekranie powitalnym pozosta這 bez zmian. Ten profil, na kt鏎ym nie ma d德i瘯u, jest u g鏎y, wi璚 jakby go usun望 i utworzy nowy, to ten drugi by豚y u g鏎y. Niby drobiazg, ale jest to dla mnie bardzo wa積e.
    Chyba 瞠 da si jako zamieni miejsca tych profil闚 w powy窺zej sytuacji. To mog這by mnie poratowa.
    Mo積a te "oszuka" PC 瞠 to konto nie by這 u篡wane i zmusi go do utworzenia nowego folderu z plikami dla tego konta przez zmiany nazwy folderu tego u篡tkownika, lub zmian nazwy ga喚zi rejestru HKCU tego konta(plik NTUSER.DAT) w folderze tego konta.
  • Poziom 2  
    mo瞠 by "karta d德i瘯owa" uszkodzona
    LadyDekaro napisa:
    Na drugim koncie (oba to administrator) d德i瘯 dzia豉 bardzo dobrze,

noogai napisa:
    mo瞠 by "karta d德i瘯owa" uszkodzona

=>noogai
    Czytanie nie boli.