Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC Evo 3d bootloader problem -

07 Lis 2013 17:19 1875 9
  • Poziom 10  
    Witam, Wgrywając inny rom coś poszło nie tak i teraz telefon restartuje mi się na logo htc . Do bootloadera mozna wejść normalnie i wgrać recovery z fastboota ale efekt pozostaje ten sam . Cały czas restart .Podejrzewam ,że uwaliłem boota. Jak mogę odratować ten telefon .Proszę o pomoc. Pozdrawiam Marcin . HTC Evo 3d bootloader problem -
  • Poziom 12  
    Jak wchodzi w hboot nie trzeba jtag.
    Wgraj rom w zip na karte oryginalny ruu i wejdz w hboot,potwierdz vol up i wgra sam wszystko.Masz s-off wiec wgraj jakikolwiek rom europe.
    Jesli nie mozesz znalezc popros o link przez pw.
  • Poziom 34  
    To że wchodzi w bootloader nie oznacza że boot jest na 100% sprawny, ja bym na wszelki wypadek użył JTAG.
  • Poziom 10  
    Witam, próbowałem wgrywać przez kartę plik PG861IMG i nastąpiła aktualizacja ale dalej nic potem wgrywałem EU_Shooter_U-1.20.401.8_ROOTED.zip ale tutaj juz nic się nie działo próbowałem też wgrywać RUU ICS przez kompa ale wyskoczył błąd 131 podmieniałem boot przez fastboot-a i dalej nic . Przedtem miałem wgrany rom coolICS nie wiem juz co dalej robić może faktycznie już tylko Jtag choć z drugiej strony w boot wchodzi bez problemu i przez cmd też komendy się wgrywają.. Proszę o pomoc . Pozdrawiam marcin
  • Poziom 12  
    Wgrywaj kilka roznych recovery az ktorys ci wejdzie,full wipe i powinno pujsc,dzisiaj tak poszedl jeden sensation .
  • Poziom 10  
    ok. dzięki za radę będę próbował ... mam nadzieję ,że ruszy
  • Poziom 24  
    Tak jak kolega wyżej napisał to że wchodzi w boota nie oznacza pełnej sprawności , jtag nie sluży tylko do naprawy boota ale i wgrywania dumpa który ratuje sytuacje czasami.
  • Poziom 10  
    Jeszcze troszkę nad nim posiedzę ale jak nie da rady to odsyłam na jtag-a i mam pytanie czy ktos może z Was koledzy zna jakis serwis najlepiej w Bydgoszczy który ma jtag-a a jeśli nie w Bydgoszczy to inny sprawdzony .Pozdrawiam