Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Myjka ciśnieniowa karcher 620M sama się włącza

08 Lis 2013 07:34 8343 3
  • Poziom 2  
    Witam. Zakupiłem ostatnio używaną myjkę ciśnieniową karcher 620M. Mój problem polega na tym , iż po podłączeniu do zasilania i podpięciu wody i załączeniu nie naciskając spustu pistoletu myjka załącza się i wyłącza sama tzw. "szczekanie", tak jakby traciła ciśnienie. Dodam jeszcze, że po naciśnięciu spustu pistoletu działa normalnie. Wymieniłem zaworki ciśnieniowe, zaworki ssące , uszczelki na głowicy pomiędzy wysokim i niskim ciśnieniem i nic. Olej w porządku, ciśnienie robocze też,głowica wydaje się być w porządku, a szczeka :). Zauważyłem że pomiędzy pierścieniami uszczelniającymi tłoki znajdują się plastikowe pierścienie i są delikatnie pęknięte oraz otworami technologicznymi przez które je widać leje się woda. Czy tak ma być, a może to jest przyczyna? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
  • Poziom 30  
    A zawór w lancy nie puszcza przypadkiem?Osobiście miałem taki przypadek z moim HDS-em,gdzie delikatnie puszczał zaworek w lancy.przyłóż ucho do zaworu to będzie słychać,a najlepiej odkręć sztyce od pistoletu i obserwuj czy nie wyciska się pomału woda.
  • Poziom 29  
    przymrozek2 napisał:
    Zauważyłem że pomiędzy pierścieniami uszczelniającymi tłoki znajdują się plastikowe pierścienie i są delikatnie pęknięte oraz otworami technologicznymi przez które je widać leje się woda. Czy tak ma być, a może to jest przyczyna?

Chyba tak, bo tam traci ciśnienie.

• Poziom 27  
    Poszukaj ubytków aluminium to stare myjki z dziwnym stopem. Nie przyjmuję ich do naprawy bo nieraz wymiana pierścieni i uszczelek między głowicami nie załątwia problemu, i wytłumacz klientowi że trzeba wymienić głowicę z uszczelnieniami za 380 zł jak kupił za 80 zł.