Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki tablet z HDMI i GPS do ok 650 zł

08 Lis 2013 14:33 4152 9
  • Poziom 15  
    Witam,

poszukuje tableta do ok 650 zł (może być trochę więcej) ważne, aby miał HDMI (albo możliwość zastosowania jakiejś przejściówki) -> chciałbym móc go podłączyć do TV 42' i mieć w nim np. ipla oraz wbudowany moduł GPS. Tablet czasami też będzie służył do czytania książek,słuchania audiobooków.

Możecie polecić coś ciekawego?

Pozdrawiam :)
  • Poziom 15  
    Bardzo fajna propozycja :), a czy istnieje coś takiego jak 'pilot' do tabletu na androidzie ? W sensie, że tablet będzie podłączony do TV a ja mogę jakimiś pilotem,klawiaturą (jak zwał tak zwał) sterować nim ?
  • Poziom 15  
    A działa to na odległość (bluetooth?) np. ja jestem na kanapie, a tablet podłączony do TV ?
  • Poziom 15  
    z tego co widzę to niestety Prestigio Multipad 4 Quantum 7.85 nie ma GPSa :(
  • Poziom 16  
    Zastanawiam się nad podobnym sprzętem, priorytetem dla mnie było hdmi i po kilku dniach szperania w sieci znalazłem ACER Iconia A1-810. Ma hdmi, gps, przyzwoitą baterię i za 700zł można dostać wersję 16gb, 8gb ok 650zł. Zapewne powinien być lepszy niż mało markowe chińczyki...

Ale zastanawiam się czy hdmi jest aż tak bardzo potrzebne i czy nie lepiej było by wziąć galaxy tab 2 7.0 ?
  • Poziom 9  
    Ja bym nie brał samsungów.

Moderowany przez arnoldziq:

I za tę jakże wieloznaczną i wielce wnikliwą uwagę, blokuję koledze pisanie na 14 dni.