Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta 1600W - czarny pasek przez cała kartkę, niezależnie od koloru

09 Lis 2013 08:48 1980 1
  • Poziom 12  
    Witam.

Drukarka po regeneracji wszystkich kaset, w dwóch pierwszych zmaściłem bo dosypałem nowy proszek do starego i żółty się ściął, a czarny nie wszędzie drukował. Nie przejmowałem się tym bo i tak rzadko drukuję i głównie jakiś tekst i na jakości mi nie zależało, byle był wydruk. Jednak kiedy przez drukarkę przeszła płyta dvd... (mam małe dziecko...), kilkanaście wydruków później na kartkach pojawił się czarny pasek przez całą długość. Drukując wzory testowe wszystkich kolorów, czarny pasek pojawia się na każdym z 4 wydruków.Nawet drukując biały obrazek na całej kartce jest czarny pasek. Czyżby gdzieś czarny toner dostał się do modułu z bębnem? Na bębnie nic nie widać.
  • Poziom 1  
    również dołączam się do pytania. po zasypaniu proszków do tonerów kolorowych, po wydruku pojawił się pasek, na każdym wydruku. Tzn pasek jest bez tonera na kilka mm, a po prawej i lewej stronie paska jest czarny kolor (jak na załączniku). Bęben wygląda dobrze. Próbowałem zrobić czyszczenie głowicy drukującej, ale nic to nie dało