Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peiying PY-9909 - Windows CE 6.0 - jak uruchomić

09 Lis 2013 14:01 9105 8
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich. Tak jak w temacie może ktoś ma pomysł jak wejść do windowsa w tym radiu. Próbowałem wgrać mu pliki Mobilenavigator z różnych urządzeń (nawigacja blow, goclever itp.) lecz efekty były niezadowalające. W niektórych przypadkach pojawiała się winda lecz zaraz znikała i pojawiało się menu ustawień tak jakby radio samo ją wyłączało, innym razem rado przechodziło w tryb wyboru między navi, win ce i innymi programami ale przyciskanie ikon nic nie dawało. Jak zrobić żeby można było normalnie wejść do windowsa. Dzięki i pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Rozumiem że nikt nie potrafi pomóc w tym temacie.
  • Poziom 10  
    Witaj. sory za kotleta ale mam pytanie... udało ci się coś zdziałać w temacie odpalenia windy w tym radyjku ?
  • Poziom 9  
    Nadal nic się nie dowiedziałem i wychodzi na to że trzeba będzie kombinować samemu.
  • Poziom 10  
    Witam,
    Wejscie jest proste, wkładasz do slotu GPS karte z plikiem CMCMD.exe i uruchamiasz tak jak nawigacje. Czyli po ścieżce dostępu i jesteś w WinCE 6.0 :)
  • Poziom 9  
    Jedyne co udało mi się wyszukać to plik cecmd.exe który nie działa. Były wpisy na temat cmcmd.exe ale samego pliku nie znalazłem.
  • Poziom 1  
    Dzięki "cezarbigboy" za udostępnienie *exe i info co i jak. Ułatwiło mi to sprawę ze zmianą czasu w systemie wince6 dla tomtoma. Jeszcze milej by było jakbyś mógł mi doradzić jak zmienić język z chińskiego na angielski. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie, chciałbym prosić o kontynuacje wątku
    Po wejściu juz na panel WIN CE czy jest jakis pomysł/sposób na to aby wgrać obsługę wifi po usb lub modemu 3G ? Chodzi o to aby miec w jakikolwiek sposób połączenie z internetem w tym radiu - przykładowo po to aby LIVEDrive działało w automapie.
    Bardzo prosze o jakis pomysł i pomoc