Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei ascend g300 - Synchronizacja z pc.

09 Lis 2013 19:23 2433 10
  • Poziom 9  
    Witam. Mam taki problem że kilka dni temu zbiłem szybke w tele. Po wizycie z huawei w serwisie gwarancyjnym powiedzieli mi że soft jest do bani i będą wgrywać od nowa przy czym wszystko pójdzie won. I oto problem że nie moge niczego nacisnąć (brak jakiejkolwiek reakcji). Chciałbym wszystko zrzucić na pc i uchronić przed kasacją plików. Czy jest jakieś rozwiązanie?? Może jakiś program czy coś. Pomocy :(
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    W sprawie zbitej szybki a dokładniej tego że ekran nie reaguje na dotyk. A oni powiedzieli że to wina softu.

Dodano po 0 [sekundy]:

W sprawie zbitej szybki a dokładniej tego że ekran nie reaguje na dotyk. A oni powiedzieli że to wina softu.
  • Poziom 9  
    nic nie wymienili tylko stwierdzili że to wina softu. Ja do tej pory nie moge ogarnąć jak to możliwe że to wina softu gdy telefon działa normalnie tylko nic nie mogę nacisnąć. We wtorek dopiero oddam do serwisu. A masz może sposób aby odzyskać te pliki??
  • Poziom 9  
    Pobita jest ta szybka 3 linie poprzek ekranu. LCD w środku nie mogło pęknąć bo by była plama czy coś a tu czysty ekran tylko że nie reaguje.
  • Poziom 9  
    Prosze oto zeskanowany ekran tu gdzie zaznaczyłem na czerwono jest jedna widoczna rysa a dwie mniej widoczne. Huawei ascend g300 - Synchronizacja z pc.
  • Poziom 9  
    Tylko że mam gwarancje i wole nie ryzykować zajade we wtorek i się ich dokładnie wypytam.

Dodano po 8 [minuty]:

A wiesz może jak odzyskać pliki z telefonu??