Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ADS 800 LX czy T-AMP 1050 ? co kupic ?

10 Lis 2013 01:09 2820 24
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Miałem TA 1050, bardzo dobra końcówka. Myślę że lepiej kupić TA 1050 ponieważ ma 3lata gwarancji oraz ta końcówka kosztuje na Thomann.de 780zł.
  • Użytkownik obserwowany
    Ja akurat nie mam dobrego zdania o LX(brzmienie w porównaniu choćby do budżetowych typu DAP, T.AMP) - jedyny jego plus to crossover, który i tak nie jest doskonały - jest bo jest...

Osobiście brałbym T.AMP - sam zmieniłem cały set PLXów(2x3200 i 1x4000) na T.AMPy i zewnętrzne crossy i jestem cenowo do przodu a brzmieniowo w moim odczuciu lepiej no i mniej do noszenia :)
  • Użytkownik obserwowany
    Odwdzięczy się ciepłym PEŁNYM brzmieniem a nie buu buuuuubuuuuu jak ADS ;)
  • Użytkownik obserwowany
    To co za t.amp-a miałeś... Elmuz pod 18GX400 zalecany od 2604 jest. Wg. mnie moc końcówek Ci się kończy i stąd stukanie ;)

Mam na handel 2804M ale przy ta2400(około 850-900 rzeczywistej mocy na kanał) wymieka mocowo ale brzmieniowo jest świetna ;)
  • Użytkownik obserwowany
    Ciekawym jest, że ja czy to z TA2400 czy to z Elmuza 2804 czy z LX1400 czy z CS4000 czy w końcu z PLX3200 NIGDY nie udało mi się stuknąć 18g400 - widać za słabe przy Elmuzach 2208 czy 2404 :D
  • Poziom 43  
    Lepiej nie dopuszczaj do tego, by karkas walił o nabiegunnik. Każde następne uderzenie, może być tym ostatnim.

Pozdrawiam.
  • Użytkownik obserwowany
    Czas chyba sprzedać te moje badziewia albo nauczyć się ich obsługi bo po prostu nie potrafię przywalić o nadbiegunnik... Może jak fp10000 przyjdzie w lutym to się uda... Czy to 18G400 czy 18G550 czy 18LW1250 czy 18LW1400 czy 18PS100 no nie umiem :(

Kupuje 2208 albo 2404 bo nie mam czym garnków rozbujać :D
  • Użytkownik obserwowany
    Ku@#$@a przecież Ty się nie znasz na obsłudze sprzętu - padłem na takich thd to by się PD1850 pod tym Elmuzem rozchuśtało :D

Wiem już kto kupił ten zestaw za 400zł z Bydgoszczy - kumpel dzwonił ale nie aktualne już było... ;)
  • Użytkownik obserwowany
    Tak wniosek mam jeden - grasz na przesterze jak małolat-amator co najwyżej po 9ciu latach podstawówki elektronicznej(8lat normalnie a pierwszą klasę z totalnych podstaw powtarzał) próbując udowodnić, że głośnik 800w aes stuknie o nadbiegunnik przy słabawej końcówce mocy 200 czy 400w na kanał co nie jest wyczynem przy tak podawanym sygnale.

To stukanie to ewidentny koniec Twojej końcówki mocy a nie nadmiar mocy - podobnie się clipowały starsze t.amp-y(z czerwonymi napisami) ;)

Brawo udowodniłeś, że nawet po 9ciu latach grania (Play Station, X-box czy może PC) można z siebie zrobić pośmiewisko.

Haha 60hz na eq na max - bas na kanale na max i Ty twierdzisz, że grasz 9lat? Nie jednemu pseudo-grajkowi po prostu zrobiłem koniec imprezy tj. odłączone zasilanie i zwinięcie wypożyczonego sprzętu jak tak próbował grać, więc tylko się cieszyć, że swoje a nie czyjeś dobijasz :)

RESPECT :D

A co do zestawu z Bdg - był identyczny 2dni temu na tablicy i myślałem, że wziąłeś(2208+ten stary mixer elmuza zdaje sie mx8 i jakiś efekt był ale rzeczywiście Ty masz końćówkę zamiast niego, natomiast rack identyczny) i z tąd pomyłka :)
  • Użytkownik obserwowany
    Nie zrobisz - ciężko konwerter do kosza głośnika Ci będzie przykręcić...

Klocki, które mam są w Twojej swerze marzeń, ponieważ je szanuję i wciąż zarabiają na nowe - nie muszę pokazywać na forum, że wysteruje głośnik tak, że przywali cewką ---> od tego są młodsi i nie bardzo doświadczeniu userzy forum :D. I nikogo nie interesuje co taki miszcz robi ze swoim sprzętem ale zamieszczając tutaj taką babmerozę na yt musi się liczyć z tym, że go po prostu sprowadzą na ziemię - w końcu to forum estradowe a nie "piaskownica estrada" gdzie włączysz jakąś muzykę, dasz przester, głośnik pierdzi jak to pięknie ująłęś(z braku mocy w końcówce dodam od siebie) i wszyscy powiedzą wooooooooow...

Wypożyczanie ma się dobrze - ciągle 2-3-4 zestawy gdzieś jeżdżą i każdy żyje... pewnie dlatego, że nikt nie podaje im za małej mocy tylko na zestaw 1kW jadą zawsze 2 końcówki po 1.kW a nie 2x za słabe :)

Szkoda ciągnąć temat - fakt jest jeden - jak dla mnie nie pokazałeś, że ta Beyma wali cewką bo do tego trzeba dużo mocniejszego wzmaka i tylko pokazałeś jak kończy się moc w końcówce - po Twojemu pierdzi :) ODE MNIE bo bym się nie odważył grać na taty :D:D:D sprzęcie tak jak Ty ----> Respect :)

Wracam do słuchania mojego radyjka.

Pozdrawiam serdecznie :D
  • Poziom 43  
    Jak dla mnie temat do kosza. Wystarczy już tych "fachowych" wywodów autora. Pomijając już brak reakcji na wpis moderacyjny.

Pozdrawiam.