Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gdzie umieścić pliki z różnymi poziomami dostępu ??

mitusm 10 Nov 2013 15:23 1551 7
    mitusm
    Level 20  
    Żona jest nauczycielką, szukamy serwisu lub jakiegoś dysku wirtualnego w którym uczniowie sami mogli by zamieszczać pliki/linki edukacyjne. Dostęp do zamieszczania plików będą miały po 2 osoby na klasę, które będą posiadały hasła i loginy, jednocześnie nie chcę aby mieli możliwość zmiany tych haseł.
    Po prostu gdyby coś im strzeliło do głowy chcę mieć zawsze możliwość wejścia na stronę/dysk w celu usunięcia plików lub zamknięcia całego serwisu.
    D214d3k
    Level 39  
    Blogspot, dodanie współautorów, najlepiej przypisać ich konta do swojego telefonu zawsze możliwy będzie reset hasła, zabranie współautorstwa itd. Pliki najlepiej jak by zapisywali w udostępnionych częściach dysku Google powiązanych ze swoimi kontami. Po zaakceptowaniu treści pliku można by przenosić go na dysk konta głównego i udostępnić link.
    User removed account
    Level 1  
    Tommy82
    Level 41  
    Może być dowolny serwer FTP z kontami gdzie na kontach użytkowników. Katalogi z uprawnieniami a w katalogach albo pliki albo jak wygodniej dowiązania do plików
    mitusm
    Level 20  
    Pliki będą do ściągnięcia (filmiki, prezentacje, dokumenty, linki) wszystko raczej do publicznego użytku. Po prostu chcę aby wybrani uczniowie prowadzili tą stronę i posiadali swoje hasła logowania. Jednak muszę posiadać 'nad-hasło' do awaryjnego zarządzania całością gdyby ktoś niepowołany zdobył login i hasło uczniów.
    Mogło by to być coś w stylu Dropboxa, jednak bez możliwości wejścia w ustawienia i zmiany haseł i maila potwierdzającego.
    User removed account
    Level 1  
    mitusm
    Level 20  
    SkyDrive wymaga niestety minimum windowsa vista, a w szkole panuje jeszcze XP. Na razie rozpracowuję Wiki.
    User removed account
    Level 1