Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EasyStart T - Konfiguracja zegara do Eberspacher ( Webasto )

DrDiamante 10 Lis 2013 16:05 3942 2
 • #1 10 Lis 2013 16:05
  DrDiamante
  Poziom 7  

  Witam

  Zamontowałem w swoim pojeździe urządzenie grzewcze Eberspacher Hydronic II D5Z-H z zegarem sterującym EasyStart T. Po Automatycznym rozpoznaniu sprzętowym "ini" mam dostępne tylko trzy z sześciu funkcji:

  1. Włączenie ogrzewania
  2. Ustawianie dnia tygodnia, godziny i czasu działania
  3. Ustawianie poziomu ogrzewania


  Zegar na P1>C2 w konfiguracji ustawiony jest na ogrzewanie powietrzne przez co nie mam możliwości zmiany C1 6,7 pozycji. W jaki sposób zmienić konfigurację zegara na sterowanie wodnym ogrzewaniem ?

  Przewód niebiesko-biały – K line diagnostyka pieca podłączony do niebiesko-biały pieca. Po odłączeniu tego przewodu i zrestartowaniu zegara znika trzecia funkcja a mianowicie ustawienie poziomu ogrzewania.

  Bardzo proszę o wskazówki dotyczące uruchomienia w zegarze pozostałych funkcji tj.: Programowanie czasów, Wyłączanie urządzenia dodatkowego.

  Z góry bardzo dziękuję za podjęcie tematu.

  0 2
 • #2 17 Lis 2013 15:40
  miler80
  Poziom 34  

  W celu umożliwienia wykorzystania wszystkich funkcji zegara sterującego, zaleca się zastosowania dostępnego jako
  opcja czujnika temperatury. Jeśli jest podłączony (opcjonalnie) czujnik
  temperatury wnętrza, w przypadku wodnych urządzeń grzewczych początek ogrzewania obliczany jest automatycznie. Włączanie urządzenia dodatkowego:Włączyć zegar, wybrać symbol AD za pomocą <---lub ---> .Wybór potwierdzić za pomocą O.K Wyłączamy w ren sam sposób. Zaś sam pasek menu zegar automatycznie konfiguruje po sprawdzeniu jaki typ ogrzewania jest podłączony. Przy pierwszym uruchomieniu powinieneś też system zegaraskonfigurować w zależności od zastosowania. Naciskasz ''power" trzymać wciśnięty do momentu ukazania się paska menu i temperatury na wyświetlaczu. Wybrać symbol zegara za pomocą <---lub---> następnie wcisnąć i jednocześnie <--- ---> Potwierdzić menu P1 za pomocą ok. Podmenu C1 lub C2 wybrać za pomocą ---> i <---- i potwierdzasz ok. Poszczególne punkty menu są pokazywane kolejno po tym, jak zostaną one ustawione za pomocą ---> <---.

  0
 • #3 25 Mar 2016 07:26
  DrDiamante
  Poziom 7  

  dziękuję za pomoc

  1
  Szukaj w 5mln produktów