Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xsara II 1.4i - BSI się sypie

10 Lis 2013 17:51 5331 8
  • Poziom 10  
    Citroen Xsara II 1.4i - BSI się sypie Witam. Kupiliśmy pół roku temu Xsarę II 2002r. 1.4i w którym ktoś grzebał w BSI. Auto jako tako jeździ ale "pika, miga" czasami wszystkie kontrolki się zapalają w czasie jazdy lub zgaśnie silnik na chwile. Po wymontowaniu bsi widać próby naprawy a niektóre kable we wtyczkach są wycięte. Mam pytanie czy szukać używki? dać do wyczyszczenia wydobyć pin z bsi lub zapłacić za pin w serwisie czy też kupić nowe koszt 900zł plus 130zł pin. Jeżeli używkę to jaki jest rozrzut Ref mój to 730 040 12 czy brać jakikolwiek z psa 96 412 805 80 i nie patrzeć na inny ref valleo?. Posiadam kabel diagnostyczny który kupiłem pod wymianę bsi i w testach w usterkach bsi jest znak "?" Poza tym jest pełno defektów stałych które mogą mieć związek z uszkodzonym BSI np. prędkościomierz pokazuje ponad 2 razy prędkość a w testach chodzi idealnie .
    Pozdrawiam Malinas.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 26  
    Mozna spróbowac to naprawic jeszcze.
  • Poziom 10  
    Widać po lutach ze już było naprawiane.
  • Poziom 26  
    To co twierdzisz ze juz sie nie da naprawic? .
  • Poziom 10  
    Twierdzę ze już ktoś to naprawiał. Potrafisz to naprawić?
  • Poziom 26  
    Chyba kazdy elektronik potrafi sprawdzic obwody.
  • Poziom 10  
    Ok to może inaczej. Kto się podejmie naprawy lub podmiany na sprawny mojego bsi z wyciagnięciem kodu pin.
  • Poziom 26  
    wyslij stare i nowe bsi do mnie to wszystko ogarne.
  • Poziom 10  
    Nie mam drugiego mogę wysłać ten wymontowany do naprawy lub do wymiany. Podaj tylko cenę za usługę naprawy i nr telefonu.