Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka indesit wil85 - Migoczące światełka startu i programu-a pralka nie działa

lidia-2009 11 Nov 2013 18:35 3318 6
    lidia-2009
    Level 8  
    Witam, mam problem z pralką indesit wil85, migają jednocześnie światełka: na czerwono od włącznika pralki i na zielono od programu.Pralka nie działa, odgłos jakgdyby wypompowywała wodę. żadne przyciski nie działają, pralkę można jedynie wyłączyć wyciągając wtyczkę z gniazdka. Po włożeniu wtyczki ponownie do gniazdka w pralce ponownie zaczynają migotać lampki. Może ktoś z Państwa miał podobny problem i udało się samemu z nim poradzić.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    cezet
    VIP Meritorious for electroda.pl
    lidia-2009 wrote:
    udało się samemu z nim poradzić.

Poradzi jedynie elektronik ale tylko w realu .
    lidia-2009
    Level 8  
    Pralka już ma swoje lata, zastanawiam się czy ma sens ją reanimować. Naprawa + części to pewno parę stów, może lepiej dołożyc i kupić nową.
    cezet
    VIP Meritorious for electroda.pl
    lidia-2009 wrote:
    Pralka już ma swoje lata, zastanawiam się czy ma sens ją reanimować

W takim razie - po co zakładasz temat?
    lidia-2009 wrote:
    Naprawa + części to pewno parę stów,

Jakie parę stów?
    lidia-2009
    Level 8  
    Wyczytałam gdzieś że to może być moduł (cena 150zł) + wymiana + dojazd i się nazbiera. Odkręciłam "plecki" pralki i okazało się, że spadł pasek klinowy. Założyłam go na miejsce ucieszona że naprawiłąm pralkę, lecz to nie nie było to. Pralka nadal nie działa i "objawy" dalej takie same.
    lidia-2009
    Level 8  
    Założyłam temat, bo nie jestem genialna i liczyłam na to, że może ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać w prosty sposób, jak na przykad w mojej niedziałąjącej zmywarce, której przyczyną "awarii" był brak soli. A w instrukcji nie pisano o tym, że brak soli może powodować nie uruchomienie się zmywarki. Gdybym wiedziała co dolega mojej pralce i ile będzie kosztować naprawa to nie traciłabym czasu na opisywanie awarii sprzętu i obserwowanie wątku, i czytanie Pańskich podpowiedzi typu: musi to zobaczyć fachowiec w realu.
    User removed account
    Level 1