Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moduł mp3 do radia samochodowego.

kzf 11 Lis 2013 19:40 1362 0
  • #1 11 Lis 2013 19:40
    kzf
    Poziom 10  

Chodzi mi o to jak moduł mp3 podłączony do radia samochodowego będzie grał, tzn jaka jest jakość dźwięku, jakie jest odwzorowania poszcególnych tonów, czy bardziej to gra czy tylko brzęczy? Po drugie czy orientujecie się czy do modułu mp3 kupionego u chińczyka (np na dealextreme) można dorobić ekranik podobny jaki znajduje się w playerze mp3 który wyświetlał by ``nazwę pliku?``. Dotychczasz znalazłem takie które potrafią wyświetlać jedynie numer utworu ewentualnie godzinę, i jakąś prostą funkcję. Przeglądam właśnie podobne moduły ale najlepsze co znalazłem to moduł mp3 z lcd takim kolorowym dość badziewnym 1,5` który wg mojego uznania nijak ma się do panelu typowego radia ``kaseciaka``. Chodziło mi o coś ciekłokrystalicznego monochromatycznego z podświetleniem, podobnego jak spotyka się właśnie w mp3 playerach-

Być może najlepszą możliwością jest przeróbka samego mp3 playera, jednak w tym wypadku obawiam się o niezawodność takiego czegoś, jak wiadomo mp3 playery made in china bardzo lubiły się psuć...

Pozatym mam kilka samochodowych radioodtwarzaczy ze ``szrotu`` i szukam ciekawych pomysłów na wykorzystanie ich, niektóre posiadają moduły mp3, zintegrowane jednak z CD...

0 0
  Szukaj w 5mln produktów