Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Flipboard da użytkownikom możliwość sprzedaży własnych treści

Zfon 11 Lis 2013 19:54 1326 0
  • Flipboard da użytkownikom możliwość sprzedaży własnych treści Wraz ze zbliżającym się sezonem świątecznym Flipboard postanowił wzbogacić swoją aplikację o funkcję, która umożliwia magazynom i użytkownikom sprzedaż swoich treści za pośrednictwem nowej opcji o nazwie "Catalog". Zwykli użytkownicy mogą stworzyć swój magazyn przy pomocy narzędzi dostępnych na stronie www.flip.it..

    Równocześnie z pojawieniem się funkcji do dyspozycji czytelników swoje treści oddali tacy dostawcy, jak Birchbox, ModCloth, Levi’s, Etsy i Banana Republic. Dzięki wspomnianej platformie internetowej użytkownicy mogą dodawać do swoich płatnych magazynów niemal dowolną pozycję z dostępnych źródeł. Przy dodanych publikacjach automatycznie wyświetli się cena, o której czytelnik zostanie poinformowany.

    Tworzone magazyny mogą być wzbogacone o zdjęcia, obrazki, pliki dźwiękowe i tekst. W dziale "Content Guide" dodano nową kategorię "Shopping". W jej skład wchodzą jak na razie magazyny tworzone przez znanego kucharza, Daniela Bouluda, aktorkę Alyssę Milano i piosenkarkę Sarę Evans.

    Źródło: Link