Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

husqvarna 137 - gasnie gdy piła jest prowadnica do dołu

fafik1234 11 Nov 2013 23:16 7407 16
    fafik1234
    Level 9  
    Posiadam husqvarne 137 e series gdy wezme piłe pionowo piła zwieksza obroty i po pary max 2 minutach gaśnie.proszę o pomoc
    reaven22
    Level 29  
    Podejrzewam problemy ze smokiem w zbiorniku paliwa. Nie wiem jak wygląda w tym konkretnym modelu, ale zazwyczaj jest to elastczna rurka z obciążeniem na końcu. Może gdzieś się zaklinowała lub pękła i zasysa powietrze.
    helena33
    Level 27  
    Piła zapewne łapie lewe powietrze. Nie zaszkodzi sprawdzić- wymienić membrany.
    1234
    Level 23  
    Sprawdź na pełnym zbiorniku paliwa.
    Sprawdź odpowietrznik zbiornika paliwa.
    Ile maszyna ma lat?
    fafik1234
    Level 9  
    na pełnym zbiorniku nie ma różnicy dzisiaj pojawił się nowy objaw podczas ciecia wałka sosny śr.ok 40cm piła w połowie klocka zgasła nie mogłem jej odpalić odstawiłem ją poszedłem po druga po jakim czasie odpaliła normalnie .
    opcja z puchnięciem tłoka wykluczona ponieważ nic nie zblokowało
    alvinek123
    Level 11  
    Gaźnik jest wyregulowany? Może pierścienie się zakleszczyły?
    User removed account
    User removed account  
    fafik1234
    Level 9  
    Jakby się pierścień zakleszczył, to by ją zblokowało, a tu nic. Wał się kręcił normalnie.
    alvinek123
    Level 11  
    kolego pierścień jak się zakleszczy to jest po prostu słabsza kompresja i nic nie blokuje wręcz przeciwnie sadze że gaźnik do regulacji i po sprawie albo szczelność gaźnik-cylinder a jak zgaśnie to zapala normalnie?
    Tomekk06
    Level 13  
    Wyczyść gaźnik sprawdź membrany, zobacz w jakim stanie są uszczelniacze może już nie trzymają szczelności.
    fafik1234
    Level 9  
    uszczelniacze nowe jaki zgaśnie to nie odpali trzeba czekać.
    Siłe ma bardzo dużą jak na ten model.Wszystko byłoby pięknie tylko te gaśnięcie gdy się ją obróci o 180
    frantic21
    Level 16  
    A łączniki sprawdził?
    Duża moc może świadczyć o zbyt wysokich obrotach spowodowanych nieszczelnością na łączniku.
    User removed account
    User removed account  
    Tomekk06
    Level 13  
    ojdyr wrote:
    Sprawdzałeś wyłacznik zapłonu i kable idące do niego?
    Spotkałem się z takim uszkodzeniem wyłącznika, blaszka, zwierająca, styki była luźna i, po przechyleniu pilarki, wyłączała zapłon.

A co ma wyłącznik do zwiększania się obrotów?

A czyściłeś,regulowałeś gaźnik ? zacznij od tego i sprawdź w jakim stanie są membrany
    User removed account
    User removed account  
    fafik1234
    Level 9  
    łożyska są nowe gaźnik wyczyszczony przedmuchany na 100% gaźnik ustawiony na milion możliwości na boku nie gaśnie tylko prowadnica do dołu i o 360 st
    helena33
    Level 27  
    Gaśnięcie po przechyleniu może być spowodowane złą regulacją gaźnika. Świeca może mieć uszkodzoną elektrodę, wysuwa się po przechyleniu w dół.