Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Wi-Fi - Toya; Cisco EPC3925; Lenovo G780; Win7 SP1

12 Lis 2013 18:31 1950 4
  • Poziom 2  
    Mam problem z łaczeniem się z siecią Wi-Fi u mnie w domu. Posiadam laptop Lenovo G780 z Windowsem 7 SP 1, nie ma problemu z łączeniem się z innymi sieciami (sprawdzałem w szkole i w domu z siecią Wi-Fi z TP S.A.) Posiadam router/modem (nie wiem) Cisco EPC3925, moim dostawcą interneru jest Toya. Sam nie wiem jaki jest główny problem bo internet raz jest a raz go nie ma, mimo że moja sieć cały czas figuruje na liście sieci wykrytych przez laptop. Sprawa wygląda tak:
    Gdy komputer stacjonarny do którego router jest podłączony kablem jest wyłączony problem z Wifi występuje bardzo rzadko i z reguły pomaga restart karty sieciowej w lapku. Gdy stacjonarny jest włączony mogę nie mieć internetu cały dzień, albo połączy się ale strony nie chcą się ładować, rzadko kiedy (jak na przykład w tej chwili) chodzi internet zarówno na stacjonarnym jak i na laptopie.
    Czytałem na wielu forach, stronach, nigdzie nie znalazłem takiego problemu, a rozwiązania do podobnych nic nie dawały. Cały ten problem strasznie mnie irytuje bo jak wiadomo codziennie jest potrzebny internet a ja mam go zależnie od kaprysu Wi-Fi. Dodam jeszcze że nie mogę dostać się do strony konfiguracyjnej router i podejrzewam, że została zablokowana przez Toye.
    Jeśli za mało opisałem problem proszę pytać, postaram się odpowiedzieć.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Nie, chciałem najpierw o ile to możliwe sam do tego dojść, bo z tego co wiem i wcześniej widziałem za każdą rzecz przy której muszą się ruszyć do klienta karzą płacić.
  • Poziom 43  
    Zadzwoń do nich i dowiedz się jaki jest login i gasło do modemu, bez tych danych będziesz stał w miejscu.
  • Użytkownik usunął konto