Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen C4 1,6 HDI 2006 - Potrzebny pilnie schemat instalacji elektrycznej

cytrynowa strzała 12 Nov 2013 22:06 4548 6
    cytrynowa strzała
    Level 2  
    Witam serdecznie. Potrzebuje pilnie pomocy, a raczej moja cytryna.
    Posiadam citroena C4 1.6 HDI z 2006 roku. Tydzień temu nagle wydarzyło się coś
    dziwnego. Autko posiada 4 elektrycznie sterowane szyby oraz lusterka -
    i przestały nagle działać, ale tylko z konsoli znajdującej się w drzwiach kierowcy.
    Sterowanie z pozostałych drzwi działa normalnie - czyli każdy przełącznik w danych drzwiach działa dobrze.
    Czy ktoś pomoże w tym temacie - może jakiś schemat instalacji elektrycznej ????
    emeryt2
    Level 42  
    Konsola w drzwiach kierowcy do góry i szukamy zasilania , harmonijka pomiędzy drzwiami a karoserią i w niej przewody do sprawdzenia.
    cytrynowa strzała
    Level 2  
    A może dysponujesz lub wiesz gdzie szukać schematu instalacji elektrycznej do mojej cytryny ?
    miler80
    Level 34  
    Napisz o który konkretnie odcinek instalacji ci chodzi, bo schematu całego auta nikt ci nie udostępni.
    cytrynowa strzała
    Level 2  
    Nie znam się tak dokładnie, ale może jak przeczytasz mój pierwszy wpis - to będziesz w stanie mi pomóc w doborze odpowiedniego odcinka schematu.
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Do sprawdzenia przelotki w drzwiach schemat nie jest potrzebny. Sprawdziłeś ją?

I albo szukasz schematu i wtedy całość leci do sąsiedniego działu BEZ dyskusji o usterce. Albo, używając funkcji [ZMIEŃ] poprawiasz temat na regulaminowy.
    emeryt2
    Level 42  
    Cytrynowa Strzała , schematu nie poprawiaj , popraw TEMAT - Błażej właśnie miał tak napisać.

Sprawdź to co napisałem w poście nr.2.