Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebna pralka ładowana od góry do 2,3tyś.zł. - prośba o opinie

malydragon 13 Lis 2013 09:19 2352 0
  • #1 13 Lis 2013 09:19
    malydragon
    Poziom 7  

Witam,
    jesteśmy z żoną na etapie poszukiwań pralki ładowanej od góry ponieważ mamy tylko 43 cm na to aby ją zmieścić w łazience.

Poszukiwania zawęziły się do AEG, Boscha i Electroluxa. O Boschu słyszałem, że awaryjne są wyświetlacze/panele dotykowe a naprawy rzekomo są drogie a Elektrolux niby używa łożysk plastikowych. Są to zasłyszane opinie ale nie wiem czy prawdziwe.

Wiem, że AEG to własność Electroluxa ale moje pytanie brzmi czym w takim razie się różnią? Czy to jest jak w koncernie VW (VW dobrej jakości mat. i komponenty >>> Audi lepszej jakości od VW mat. i komponenty)?

Wybraliśmy te dwa modele i proszę o opinię lub ewentualne inne propozycje:
    AEG L75260TLP1
    AEG L76260TLP
    Electrolux EWT 1567VDW
    Electrolux EWT 1367VDW
    Bosch WOT24254PL (obrazek jest z WOT20254PL roóżnica to prędkość wir. 1200 a 1000 obrotów)

Potrzebna pralka ładowana od góry do 2,3tyś.zł. - prośba o opinie Potrzebna pralka ładowana od góry do 2,3tyś.zł. - prośba o opinie Potrzebna pralka ładowana od góry do 2,3tyś.zł. - prośba o opinie

Potrzebna pralka ładowana od góry do 2,3tyś.zł. - prośba o opinie

Dzięki za opinie i ew. kontrpropozycje.

Pozdrawiam

P.S.
    Dawno temu (zapewne jedne z 1 modeli) rodzice mieli pralkę Whirpool (jakkolwiek się pisze, ładowną od góry), która jakimś cudem po ok +/- 6latach zaczęła podchodzić rdzą w 2ch miejscach. Chciałbym uniknąć takich sytuacji i kupić dobrą bezawaryjną pralkę z przyzwoitym serwisem (koszty ew. serwisu aby również nie były astronomiczne).

P.S. II
    Cena: max. 2,3 tyś. zł.
    Wsad: 6 kg.
    Obroty: 1200 wystarczy.
    Pobór energii, wody: A, woda w granicach rozsądku.
    Atutem będzie samopozycjonowanie bębna.
    Planujemy potomka w przyszłości więc funkcje związane z dziećmi (zabez. itp.) będą mile widziane.

Zaciekawiła mnie funkcja parowa ponieważ np koszule wizytowe po praniu będą miały mniej zagnieceń.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson