Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Arrow Multisolution Day
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Vaio VPC EH1M8E - które sterowniki zainstalować (win 8.1)

dawidb3 13 Lis 2013 14:46 1137 1
  • #1 13 Lis 2013 14:46
    dawidb3
    Poziom 8  

witam
    tak jak w temacie, mam pewien problem, zainstalowałem windows 8.1, wszedłem na stronę producenta tj : http://www.sony.pl/support/pl/product/VP..._W/updates i nie za bardzo wiem jak zabrać się za instalowanie sterowników? Po pierwsze w kategorii windows 8 jest ponad 30dzieści sterowników a w kategorii windows8.1 tylko 7. Czy najpierw z racji tego że windows 8.1 jest "tylko aktualizacją" najpierw mam wgrać sterowniki z kategorii windows 8 a później te dodatkowe 7 które są aktualizacjami ? Po drugie w jakiej kolejności zalecacie wgrywać sterowniki. Czytałem że należy wgrywać najpierw od płyty głownej a następnie pozostałe, czy możecie dokładnie mnie nakierować na odpowiednie sterowniki?
    z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
    Dawid 1

dodam że nowy system zainstalowałem na nowym dysku ssd samsung 840 evo. Gdzie znajdę aktualizację biosa oraz czy do dysku ssd także potrzebuję sterowników?

0 1
  • Arrow Multisolution Day
  • #2 14 Lis 2013 23:25
    Prowik
    Poziom 12  

Podałeś niepełne informacje, mianowicie podaj architekturę systemu (32 lub 64 bit). I wersję laptopa, bo jest kilka VPC EH1M8E/L, VPC EH1M8E/B, VPC EH1M8E/W. Na stronie Sony w kategorii Windows 8 nie wszystkie odnośniki są od sterowników, wystarczy przeczytać to jest od czego. Trzeba też wiedzieć jakiego producenta masz np układ graficzny.

0