Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Windows 7 wciskam uruchom ponownie to komp sie wylacza a po chwili wlacza :/

BladeS 13 Nov 2013 22:09 1371 2
    BladeS
    Level 11  
    Witam

Przeszkadza mi taka sytuacja odnosnie funkcji "Uruchom ponownie", gdy cos waznego w systemie nastapilo: zainstalowala sie aktualizacja, odinstalowal sie badz zainstalowal program, usuwanie jakiegos malware, badz innych rzeczy wymagajacych ponownego uruchomienia. Wlasnie wtedy wciskam zeby ponownie uruchomil sie system bo jest taka potrzeba - wylogowuje, zamyka programy i zapisuje zmiany wszystko jak powinno byc. Ale potem wylacza kompa i za 2-3 sekundy wlacza sie sam, a powinien caly czas komp byc uruchomiony. Przez to moj HDD przezywa szok.

Jak to ustrojstwo ustawic zeby nie wylaczalo kompa przy ponownym uruchomieniu?

Nic nie krecone:
    Płyta główna: Gigabyte GA-Z77X-UD5H
    Procesor: Intel Core i7 2600K 3,40 GHz BOX
    Chlodzenie: Thermalright HR-02 - Macho Rev.2
    Karta graficzna:GeForce with CUDA GTX 560Ti MSI 1024MB (PCI-E) HAWK
    Monitor: Samsung SyncMaster T190 -19 cal
    Pamięć: Kingston HyperX DDR3 2X 4GB 1600MHz XMP X2 CL9
    Obudowa:Corsair Carbide 500R
    Zasilacz:OCZ ZT 650W 80+Bronze Full modular SLI PSU

Na plycie nic nie przestawialem, mam jeden system.
    langi87
    Level 10  
    Problem występował od zawsze czy pojawił się po jakimś czasie?
    Sam mam podobnie (płyta asusa) kiedy zmieniam jakieś ustawienia w biosie albo robię aktualizacje. W moim przypadku "ten typ tak ma" i w Twoim pewnie tez będzie tak samo.
    Aktualizowałeś biosa?
    BladeS
    Level 11  
    Trudno powiedziec, jestem sklonny uznac ze raczej od poczatku, czlowiek nie przywiazywal wagi ze wzgledu ze nie przy kazdym "ponownym uruchomieniu" tak sie dzialo. Biosa aktualizowalem ze 2-3 miesiace temu. Mnie jedno zastanawia jaki jest w tym sens wylaczania calego kompa, a przeciez chodzi zeby system ponownie zaladowalo :/. Z jednej strony szkoda ze tak to wyglada :/