Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Toshiba C650/C655 części (płyta główna, obudowa)

dt1 14 Nov 2013 03:31 1668 4
 • #1
  dt1
  Admin of Computers group
  NIEAKTUALNE!


  Witam,
  Do sprzedania części z laptopa Toshiba Satellite C650-1C0 (PSC08E-03Q013PL). Prawdopodobnie większość będzie pasować do pokrewnego modelu C655.

  -> sprawna płyta główna - 250zł
  zamontowana jeszcze w kadłubku, więc numery tylko z okolic slotów RAM: PN: 1310A2355302, SPS: V000225020, DATE CODE: J0074, REV: 2.12. Płyta ma zamontowany aktualnie T4500, więc jest pod socket P, RAM DDR3, grafika Intel.
  Na zbitej matrycy nie było zbyt wiele widać i nie miałem klawiatury od tego laptopa, aby podłączyć i sprawdzić działanie płyty z klawiaturą i matrycą, natomiast przetestowałem na monitorze zewnętrznym i z klawiaturą USB, system linux live i memtest działały OK. W związku z brakiem możliwości dokładnego przetestowania płyty (mam dość zdekompletowany zestaw) gwarancja rozruchowa - powiedzmy tydzień od otrzymania - powinno starczyć na dokładne przetestowanie. Gwarancja nie obejmuje oczywistych błędów montażu (uszkodzenia mechaniczne, przypalone elementy), zalania itd - to chyba oczywiste.

  -> górna połówka - 60zł
  Pokrywa matrycy wraz z ramką i wnętrznościami (webcam+anteny). Pokrywa koloru szarego, stan db+/bdb- - widać, że używana, ale nie ma dramatu. Poza jedną większą rysą około 2cm w okolicach napisu "Toshiba", która jest widoczna z niektórych pozycji, reszta powierzchni pokrywy w całkiem przyzwoitym stanie (oczywiście jakieś śladowe przetarcia widać - w końcu to nie nówka).
  Ramka nie ma rzucających się w oczy rys (jak ją wyczyszczę to jest szansa, że będzie wyglądać jak nowa). Szkiełko kamery czyste, bez rys. Komplet gumek i zaślepek. Nie ma pęknięć.
  Wnętrzności zakładam, że sprawne, chociaż nie miałem okazji przetestować. Poza matrycą :)

  -> dolna połówka - 130zł
  Komplet dolna część oraz palmrest z dodatkami (touchpad, głośniki, listwa nad klawiaturę, zaślepka RAM, zaślepka HDD, brak zaślepki SD, COA Win7 Home Premium OA, na życzenie dołożę zaślepkę od napędu optycznego wraz z metalowym elementem niezbędnym do zamocowania napędu). Stan palmrestu niezły, bez rzucających się w oczy rys, w tej chwili oceniam na db+, ale po wyczyszczeniu będzie spokojnie bdb- :) Touchpad widać że używany, środek delikatnie wyślizgany. Stan głośników nieznany. Dół w stanie bardzo przyzwoitym, znajdzie się kilka rys, ale ogólnie nie jest źle. Naklejki z S/N oraz COA jak nowe. Klapki nie połamane, sama obudowa również nie ma obić czy złamań. Komplet gumowych nóżek jest na swoim miejscu.

  -> komplet zawiasów - 30zł
  Zawiasy oryginalne, wygląda na to, że bez luzów, nie pogięte.

  -> Procesor Intel T4500 - 20zł
  Sprawny, nóżki proste i w komplecie

  -> Chłodzenie kompletne (wentylator+radiator) - 40zł
  W pełni sprawne, oryginalne, komputer nie przepracował za wiele, nawet jeszcze kurz nie zdążył się dobrze uzbierać :)

  -> ramka HDD - 15zł

  -> Bateria PA3817U-1BRS [uszkodzona!] - 20zł
  Oryginalna. Martwa. Była rozładowana za długo. Już się nie chce ładować. Nie otwierana. Stan wizualny dobry, ma rysę na zewnętrznej (widocznej po zamontowaniu) części.

  Części nie wystawiałem jeszcze na Allegro, ale jak ktoś będzie nalegał - mogę to uczynić (pozostaje kwestia prowizji Allegro - wynosi ona aktualnie 5% dla przedmiotów o wartości do 100zł, lub 5zł + 1.90% od każdej złotówki ponad stówę + opłata za wystawienie aukcji - od 0.25 do 0.50pln - tyle będzie trzeba doliczyć do podanych czy ustalonych cen).

  Wysyłka według cennika paczkomaty inpost (preferowana metoda) lub poczty polskiej (mniej preferowana ze względu na kolejki związane z tą instytucją, ale oczywiście możliwa) lub wybranego kuriera. Nie doliczam innych opłat (opakowanie czy też jak to niektórzy przedsiębiorcy ładnie nazywają logistyka). Wysyłki staram się robić w miarę szybko, najczęściej następnego dnia po otrzymaniu wpłaty, ale czasem się może zdarzyć, że z powodu wyjazdu wysyłka przesunie się o jeden dzień. Nie wysyłam za pobraniem. Pozdrawiam :)

  Na życzenie mogę zamieścić zdjęcia wybranych części bądź dokładniejsze opisy (dokopać się na przykład do numerów części). Ewentualne pytania proszę wysyłać przez PW lub w odpowiedziach do tego posta.
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
 • #2
  paolus5
  Level 9  
  czy to jest dalej aktualne?
 • #4
  iwan48
  Level 2  
  interesuje mnie górna połówka - 60zł można wstawić foto?