Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp dv-2000 pokazują się paski na ekranie i nic więcej

15 Lis 2013 15:42 1752 4
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z laptopem HP DV-2000 (DV-2630AE) a mianowicie gdy właczam laptopa na stronie wczytywania biosu wszystko jest ok ale gdy do niego wejdę na ekranie pokazują się mrygające paski zniekształcające kolory obrazu. Gdy laptop się wczytuje dalej na kolejnych czarnych ekranach z białymi napisami wszystko wygląda normalnie aż domo mentu gdy pokazuje się ekran z możliwościami uruchomienia systemu (tryb awaryjny , tryb awaryjny z obsługą sieci itp) problem znów pokazuję się ale po wybraniu opcji uchuchom system normalnie przechodzi do wczytywania systemu czarny ekran i przesuwający sie zielony pasek pod nim napis windows corporation (dodam ze to vista OEM) i po wczytaniu pokazuje się czarny ekran z niebiesko czerwonymi pasami i gdzieniegdzie przebijającymi się jakby białymi napisami. Gdy wybiorę opcje trybu awaryjnego system uruchamia się ale paski ponownie występują a gdy poruszam kursorem pokazują się nowe i mrygają. Za każdym razem paski są poprzeczne. Ten problem mam już od jakiegoś czasu ale wcześniej gdy mi się to pokazało wyłączałem laptopa czekałem chwile i wszystko wracało do normy jak by to było przez temperaturę a teraz jest tak cały czas rozkręciłem laptopa na części "pierwsze" płyta główna wygląda ok taśma łacząca płyte z matrycą też. proszę o pomoc.

hp dv-2000 pokazują się paski na ekranie i nic więcej hp dv-2000 pokazują się paski na ekranie i nic więcej hp dv-2000 pokazują się paski na ekranie i nic więcej hp dv-2000 pokazują się paski na ekranie i nic więcej hp dv-2000 pokazują się paski na ekranie i nic więcej hp dv-2000 pokazują się paski na ekranie i nic więcej hp dv-2000 pokazują się paski na ekranie i nic więcej

• Spec od komputerów
    Grafika do wymiany - masz typowy przykład "początku końca".
  • Spec od komputerów
    sk1977 napisał:
    Grafika do wymiany - masz typowy przykład "początku końca".

Potwierdzam słowa Kolegi.
    Czeka Cię wizyta w dobrym serwisie.
  • Poziom 2  
    gość który naprawia laptopy powiedział mi że można jeszcze spróbować wygrzać grafikę czy to może pomóc jakie są skutki uboczne jakie jest ryzyko?

• Spec od komputerów
    Jeśli prawidłowo wygrzejesz - skutek będzie taki, że potwierdzisz konieczność wymiany.
    Skutkiem ubocznym będzie to, że chwilę podziała - jak długo nie wiadomo - może 10 minut, może miesiąc, może kilka miesięcy - nie będziesz znał dnia ani godziny...