Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lg optimus f5 - nie działa blokada ekranu

cockney_violin 16 Lis 2013 19:58 2331 3
  • #1 16 Lis 2013 19:58
    cockney_violin
    Poziom 2  

Od kilku dni nie działa mi blokada ekranu w telefonie. W ustawieniach wszystko jest ok. Blokada jest włączona, próbowałam różne rozwiązania: pin, wzór, przesunięcie. NIC. pokazuje że jest włączona a mimo to nie działa. Po wciśnieciu przycisku blokady lub upłynięciu jakiegoś czasu nadal się nie blokuje. Włączałam wyłączałam tel. Już 2 razy wracałam do ustawień fabrycznych z powodu innych błędów i szczerze powiedziawszy nie chce mi się znowu ustawiać całego tel z powodu glupiej blokady. Ma ktoś pomysł?

1 3
  • #2 16 Lis 2013 23:11
    actin
    Poziom 33  

Spróbuj na próbę ściągnąć jakiś lockscreen z marketu i ustawić. Przywracałaś ustawienia, jeśli nie masz nic ważnego na tel to może spróbować Hard Reset.

0
  • #3 17 Lis 2013 08:01
    AB47
    Poziom 27  

Wrzuć nowy soft i będzie po problemie :)

0
  • #4 17 Lis 2013 10:55
    cockney_violin
    Poziom 2  

Wlasnie nie chcialam robic zadnych resetow, czy wgrywac nowych softow, bo to potem zajmuje mi kupe czasu ustawienie wszystkich pulpitow, aplikacji, folderow. Problem sie rozwiazal w nocy kiedy zmienil sie profil na cichy w aplikacji "myprofiles". Nagle blokada zaczela dzialac. Uzywam aplikacji od kilku miesiecy, nagle ni z tego ni z owego w profilu ogolnym zaznaczyla sie opcja "no screen lock". Odhaczylam, juz dziala :) niepotrzebnie sialam panike :D

1