Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Teos I5800 Jak zdjąć simlocka

16 Lis 2013 20:45 1248 4
  • Poziom 9  
    Witam.
    Chciałbym zdjąć simlocka z samsunga jak w temacie,ale nie chciałbym płacić w komisie tylko zrobić to sam.
    Moje pytanie czy można domowymi sposobami wygenerować klucz lub ewentualnie zrobić to za pomocą kabla usb.
    Proszę o pomoc.
  • Poziom 39  
    Wchodzisz na odpowiednią stronę , podajesz IMEI , dokonujesz płatności i po pewnym czasie otrzymujesz kod do odblokowania. Wpisujesz i telefon jest odblokowany. :)
  • Poziom 9  
    Ale raczej chciałem coś darmowego,a te strony już oglądałem i trochę dużo żądają
  • Poziom 27  
    Nie ma możliwości darmowego unlocka. Komisy czy serwisy też płacą sporo kasy za takie urządzenia do zdejmowania sim locków czy naprawy softwarowe.A co do kosztów to uzależnione jest od serwisu ile wycenia swoją wiedzę jak i umiejętności np ja za takie urządzenie musiałem wydać 500zł nie liczyć spędzenia czasu na obsługę jak i wszelkich prób i błędów po np niepowodzeniu i ucegleniu ty płacisz kilka złotych i nic ciebie nie interesuje a serwisant bierze odpowiedzialność za twój sprzęt. Sądzę że rozjaśniłem tobie drogę jak i innym co sądzą że serwisy tzw. "ździerają".
  • Poziom 25  
    Ale przecież wziąć 20-30 zł za coś takiego to straszne ździerstwo. Przecież to wszystko powinno być za darmo. Nie ważne, ze gość musi siedzieć 10 godzin w robocie i jakoś na swoją wypłatę i wszelkie opłaty musi uzbierać.

P.S. Wiem, że ten post to OT, więc jak mod chce to może wywalić. Mnie to po prostu wkurza, tym bardziej, że od godziny siedzę w robocie i już trafiłem dzisiaj na klientów którzy też by chcieli, żeby im coś przy telefonach za free pogrzebać. Nie ważne że muszę na to poświecić czas i wykorzystać narzędzia za które musiałem zapłacić, oraz gościa widzę pierwszy raz na oczy (stałym klientom można czasem coś za free zrobić). Ma być za darmo i tyle.