Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

podłączenie T.C Electronic M-one XL do miksera Allen&HEATH WZ4

16 Lis 2013 21:15 1629 4
 • Poziom 16  
  Witam ,

  mam pytanie jak mam podłączyć TC M-one XL który ma wyjście 2 x XLR i wejście 2xXLR, chciałbym go mieś w trybie dual send / return do miksera? oraz od razu jak podpiąć kartę dźwiękową MOTU 828MK3 z góry dziękuje , pół dnia kable lutowałem i mi to nie chozdi ;/ już się w tym pogubiłem :(

  z góry dziękuje za poświęcony czas, dołączam plik pdf ze sprzętem.
 • Poziom 18  
  Talenty zapina się na wyjściach aux "po tłumiku" (nie pamiętam konfiguracji wizarda- ale chyba 5 i 6 są zawsze po tłumiku).

  -tam masz wyjścia na "jackach" więc potrzebujesz kable jack-xlr męski x 2
  -wracasz xlr żeński - jack x2 - na wejścia line in mono, lub w wejście stereo (konfiguracja m-one 2 wejścia wspólne wyjście stereofoniczne)

  Co do motu - chcesz nagrywać sumę?
 • Poziom 16  
  inaczej odpowiem :) z laptopa muzyka będzie przez firewire do motu też firewire, później z motu własnie muszę wyjść do miksera i moje pytanie jaki kabel i gdzie to wpiąć bo muszę zaoszczędzić stereo gniazda są 2 (ST2 i ST4) i jakby 2 bez regulacji (ST1 i ST3) a może by jakoś grupy wykorzystał? masz jakiś pomysł jak to najlepiej spiąć? i jaki kabel gdzie od czego? cały dzień lutowałem i już mnie dzisiaj trafiło :( Motu też będzie spięte z TC HELICON VICE WORKS.

  odnośńie

  "
  -tam masz wyjścia na "jackach" więc potrzebujesz kable jack-xlr męski x 2
  -wracasz xlr żeński - jack x2 - na wejścia line in mono, lub w wejście stereo (konfiguracja m-one 2 wejścia wspólne wyjście stereofoniczne) "

  jack TRS czyli stereo rozumiem (czyli + - i masa) i teraz jak do tych dwóch XLR ? jak to polutować? 1 masa, 2 + a 3 - czy jak?
 • Pomocny post
  Poziom 18  
  dlaczego oszczędzasz stereo gniazda?
  Jak ma być dobrze to może wejdź na te bez regulacji i reguluj z poziomu karty i ew. znajdź jakiś bardziej rozbudowany eq do komputera - albo wejdź jak z m-ona na dwa wejścia mono.


  Lutowanie jak napisałeś.
 • Poziom 16  
  z uwagi na to że mam 2 x klawisz podłączony, muszę jak najlepiej to wszystko zorganizować