Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czarny ekran po aktywacji win 8.1

16 Lis 2013 22:08 3420 8
  • Poziom 10  
    Witam! Dzisiaj za pomocą Sklepu pobrałem i aktywowałem win 8.1. Niestety po zalogowaniu ekran jest czarny. Pokazuje się jedynie kursor. Mogę jedynie uruchomić menedżer zadań. Odświeżyć systemu mi się nie udało, uruchomienie trybu awaryjnego niewiele skutkuje, poza tym że okno menedżera jest większe, w wierszu poleceń też nic nie udało mi się zrobić, przez menedżer nie mogę uruchomić explorera.exe, przywrócić systemu też nie mogę. Co mam zrobić, żeby system zaczął działać albo jak powrócić do win 8, żeby nie utracić plików i ustawień? mój komputer to: acer emachines eME732, 4GB RAM, procesor Intel Core i3, system 64-bitowy (nie wiem co jeszcze podać). Mam 2 partycje. na jednej win 7, a na drugiej win 8.1.
  • Poziom 31  
    Zrobiłeś punkt przywracania przed aktualizacją? System przed instalacją aktualizacji tworzy sam punkt w razie gdyby aktualizacja nie była do końca działająca. Spróbuj przywrócić komputer do stanu przed aktualizacją.
  • Poziom 10  
    Zrobiłem wcześniej punkt przywracania, ale gdy próbuję przywrócić system to wyświetla mi, że: "Nie utworzono punktów przywracania na dysku systemowym komputera. Aby utworzyć punkt przywracania, otwórz Ochronę systemu"
  • Spec od komputerów
    Albo z płyty instalacyjnej ( jeżeli posiadasz ) lub z partycji Recovery wybierz opcję naprawy systemu.
  • Poziom 10  
    płyta instalacyjna do win 8 nie współpracuje z win 8.1
  • Poziom 31  
    Ściągnij *.iso ze strony Microsoftu, wypal albo zrób bootowalnego pendrive'a i napraw.
  • Poziom 10  
    gdzie znajdę ten plik *.iso na stronie Microsoftu?
  • Poziom 10  
    znalazłem obraz *.iso na darkwarezie. nagrałem na płycie, włączyłem odświeżenie systemu i udało się. niestety usnęło mi wszystkie programy, ale system utworzył plik ze spisem wszystkich usuniętych programów. Dzięki za pomoc! :)