Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW GOLF 2 1.6 - Problem z odpaleniem, szarpie

kosmaty69 17 Lis 2013 12:08 1338 1
  • #1 17 Lis 2013 12:08
    kosmaty69
    Poziom 1  

Może opiszę problem od nowa. Samochód nie chce palić rano , po kilku godzinnym postoju , szarpie w trakcie jazdy ( nie zawsze ) w czasie postoju tak jakby go zalewało ( musze przegazowywać bo by zgasł i by nie chciał odpalić ) . Jak już odpali to chodzi jak capek i trzeba go przegarować żeby się wkręcił na obroty..
    Mechanik powiedział żebym sobie podciśnienie ogarnął bo szarpanie i wgl to może być tego wina, no ale ja nie wiem jak to podpiąć niby innaczej... Wczoraj jak jeździłem, to odpalał od strzału i wgl..Zobaczcie jak jest podpięte teraz i doradzcie coś.
    PS. Nie wymieniałem jeszcze świec ani kabli, samochód fajnie jeździ jak odpali no tylko że nie chce palić :grrr:
    Jak kupowałem samochód od tego gościa to dał mi 2 ten sam gaźnik gratis. Porobił jakieś przeróbki chyba z tym gaźnikiem + podciśnieniem i widać efekty..
    Aha i jak sie odpala to słychać prąd koło gaźnika czy w gaźniku..
    Proszę pomóżcie. Zdjęcia w załączniku
    Tutaj tak : zdjęcie gaźnika, nie wiem jaki to jest model :/
    Jakieś wężyki od podcisnienia :
    Znowu wężyki i zaklejona dziurka jakś ( tam gdzie narysowałem kołko na tym złaczu jest mokre od oleju czy płynu.. ) :
    A i co zrobić z tym układem dolotowym ? bo jest w stanie jaki widać ( czerwone kółko, tak idzie również węzyk od podcisnienia )

• #2 17 Lis 2013 19:23
    xyro
    Poziom 23  

Ogólnie rzeźba. Zdjęcie 1 zaklejony zaworek zwrotny serwa do wymiany. Szukałbym całego z kablami. Zdjęcie 2. Podciśnieniowy dystrybutor ciepłego, zimnego powietrza. Przydaje się w zimie czasem, ale ogólnie to można wywalić. Po reszcie fotek widać, że masakra z kabelkami. Silnik ma normalne obroty jak się zagrzeje ? Znajdź jakiegoś mechanika niech to ogarnie trochę bo jest porzeźbione strasznie.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME